Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation Okres wypowiedzenia

Witam.Czy może wie ktoś jak jest z okresem wypowiedzenia w takim przypadku.Ponieważ miałem umowę na czas określony na 4 lata,w tym roku 18 lipca się skączyła i dostałem następną na czas nie określony od 18 lipca czy te dwie umowy się jakoś łączoł,czy ta druga umowa się liczy od nowa.Na jakim okresie wypowiedzenia bym był?

Raquel
    Gość

Według mojej wiedzy masz 3 miesieczny okres wypowiedzenia. pamietaj o tym, ze czas wypowiedzenia liczy się od nowego miesiaca, przynajmniej jesli to Ty składasz takie wypowiedzenie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

okres wypowiedzenia jest uzależniony od okresu jaki jesteś zatrudniony o jednego pracodawcy, czyli w Twoim przypadku istotny jest przepis który mówi, że dla osoby zatrudnionej powyżej 3 lat u jednego pracodawcy wypowiedzenie umowy o pracę wynosi 3 miesiące.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeśli jesteś zatrudniony w danej firmie kończy Ci się jedna umowa i od razu bez przerwy masz kolejną to sumujesz ten okres jak byś miał jedną od początku zatrudnienia.

marysia
    Gość

Odp: Okres wypowiedzenia

Zajrzyj jeszcze tu: http://www.praca-skoczow.pl/na-okres...jak-pracujesz/. Dobry, wartościowy artykuł o formach zatrudnienia. Pewnie znajdziesz tam jakieś wskazówki, które mogą mieć zastosowanie w Twoim przypadku.
    Powodzenia!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia