Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: BitBank

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

BitBank

Czy ktoś z was korzysta z programu BitBank? Chciałbym poznać wasze opinie i uwagi. Uważacie, że warto go zainstalować?
    Myślę, że kopia bezpieczeństwa online to świetna sprawa ale warto najpierw poznać opinię użytkowników programu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Korzystam z tego programu od niedawna. Posiadam konto 1GB za free i jestem bardzo zadowolony. Program sam robi kopie bezpieczeństwa i wysyła na serwer. W każdej chwili możesz odzyskać dane i masz pewność ze są one dobrze zabezpieczone.:mrgreen:

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No właśnie ta darmowa wersja najbardziej mnie intryguje. Można by sprawdzić co to warte bez wyrzucania pieniędzy w błoto. Mimo wszystko troszkę się obawiam, czy wysyłanie swoich plików, zazwyczaj dość ważnych, jest bezpieczne? Na stronie piszą o jakichś zabezpieczeniach itd ale jestem laikiem w temacie komputerowym i zbyt wiele mi to nie mówi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Ptaq Zobacz post
    Mimo wszystko troszkę się obawiam, czy wysyłanie swoich plików, zazwyczaj dość ważnych, jest bezpieczne? Na stronie piszą o jakichś zabezpieczeniach itd ale jestem laikiem w temacie komputerowym i zbyt wiele mi to nie mówi.
    Jeżeli wchodziłeś na stronę http://bitbank.pl/o-programie - to pewnie czytałeś ze bezpieczeństwo dokumentów zostało wdrożone na kilku poziomach za sprawą uznanego algorytmu szyfrującego AES oraz chronionemu połączeniu SSL. Połączenia sa tak bezpieczne jak połaczenia z bankiem podczas robienia przelewów. Bezpieczeństwo danych zapewnia Ci tez najnowocześniejsza serwerownia w Polsce Data Center Beyond w Poznaniu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zbyt wiele te magiczne słowa mi nie mówią ale ufam, że to faktycznie dobre zabezpieczenia. Jutro chyba zainstaluje sobie ten program. Nie wiem jak dla innych ale to, że to polski program z serwerem w Polsce działa na mnie dodatkowo uspokajająco. A jak z obsługą tego programu? Mam nadzieje, że nie wymaga jakieś zaawansowanej wiedzy?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Ptaq Zobacz post
    A jak z obsługą tego programu? Mam nadzieje, że nie wymaga jakieś zaawansowanej wiedzy?
    Obsługa programu BitBank jest banalnie prosta. Program jest całkowicie po polsku. Wystarczy go zainstalować i juz możesz robić kopie zapasową . Do wyboru masz wiele opcji, możesz np; robic backup całego systemu jak również plików wybranych przez Ciebie. Program działa w tle wiec nie przeszkadza.
    spam

W razie wątpliwosci pisz postaram sie pomóc :-D

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Program już zainstalowany, kopie się wykonują a ja jestem zadowolony. Bardzo mnie cieszy, że obsługa jest naprawdę prosta i nie wymaga żadnego główkowania. Inna rzecz, że spodziewałem się jakichś większych zmian w zachowaniu komputera a tu nic. Ani nie zwolnił, choć aplikacja ciągle włączona, ani nie przycina się gdy jest w trakcie wysyłania plików na serwer.
    A jak kwestia odzyskiwania danych? Również przebiega bez problemów?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia