Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał wahadełko44 Zobacz post
    Pisząc wątek o regeneracji akumulatorków i baterii,miałem poinformować forumowiczów,że istnieje taka możliwość. Próbowałem nauczyć tej metody,ale tylko jeden się "załapał". Przedłużył żywotność akumulatora,do swojego laptopa.Jest potrzebna wiedza radiestezyjna, czyli umiejętność posługiwania się wahadełkiem. Ja przywracam do "życia" wszystko,co nie jest uszkodzone mechanicznie.Oczywiście,że dotyczy to małych pojemności. Nie biorę pieniędzy za przywrócenie funkcjonalności baterii,czy akumulatorka. Dla mnie,jest to wciąż odkrywcze i wciąż wychodzi coś nowego. Oto zgazowany akumulatorek z Sony Erikssona,zwróciłem po sześciu tygodniach do użytku.Ma zmienioną wartość energetyczną i trochę wyższe napięcie;rzędu 200 mvolt. Nikt nie musi mi wierzyć,bo na forum jest różnie z wiarą w takie rzeczy.Ja to robię.Zamieniłem gaz,z powrotem w energię elektryczną.Podobno, nie można naładować baterii do latarek,czy glukomierzy. To tylko podobno. Gdy demonstruję naładowany egzemplarz,wcześniej podpisany przez właściciela,nie ma pytań:jak to robię? Baterie:r3,r6,3R12,r14,r20 i 9V-mają zmienioną wartość energetyczną i napięcie rzędu 1,65-1,75v,a czasem wyższe.Jesteś odpowiedzialny za stronę,więc zrobisz tak,jak będziesz uważał.Zawsze przecież wychodzi,że coś jest ciekawszego,niż to co napisałem.Interesują mnie zwykli ludzie i ich problemy,a nie firmy.Nie szukam pieniędzy i sławy.Jeśli mogę pomóc,to pytam,czy zainteresowany,chce skorzystać z mojej pomocy.Po to zamieściłem ten temat.Dziękuję za zrozumienie:-D
    Myślę, że Ci z forumowiczów, którzy będą się śmiali z Twojego doświadczenia muszą przeczytać więcej o materializacji myśli/energii. Bowiem każda myśl posiada pewną częstotliwość i tym samym energię, odpowiednio się koncentrując.

Ktoś kto nie wierzy, polecam zagłębić się choćby w teorię dualnej natury światła zaproponowanej przez Nielsa Bohra. Chodzi o korpuskularno-falowy charakter światła czyli fakt, że światło raz jest falą a raz cząsteczką. Co ciekawe w żadnym doświadczeniu nie możemy wychwycić obu tych elementów jednocześnie...

zimny
    Gość

Wystarczy kupić wahadełko i jeżeli mam jakies zdolności, choc może nie tyle zdolności co - nazwijmy to - dar, to reaktywuje zużytą baterię czy akumulator? Dobrze kombinuję, czy jest cos jeszcze?

ps. nie zwracaj uwagi na tych co będa sie smiać, tacy zawsze się znajdą i będą sie smiać nie wiedząc z czego

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Hi hi hi...

Przyszło mi - racjonaliście - żyć w dziwnych czasach, właśnie sobie poczytałem o "cudowych" środkach po których rosną nowe włosy, znikają brzuszki panom, oraz nikną wszelkie choroby - te cudowne preparaty są dostępne bardzo tanio, po jedyne -siąt i -set złotych za buteleczkę-pudełko.
    I nieważne, że piszą uczeni ludzie, że suplementy diety to w większości bezwartościowe proszki i płyny. Ważne jest tylko to, co piszą o nich w internecie ich producenci i dystrybutorzy.

Twainowski doktor Snodgrass - producent i sprzedawca cudownych mikstur, m.in. "mordercy cierpień" - miałby w Polsce świetne perspektywy, gdyby ożył :-D

Akumulatorki Cd-Ni i Ni-NH mają czas życia około 2 lata przy intensywnej eksploatacji, po czym je wyrzucamy (odnosimy do sklepu celem utylizacji) i kupujemy nowe.
    Ale mogę się mylić...
    Może dzwięki z mis tybetańskich - ostatni hit e-aptek - pozwolą regenerować moc drzemiącą w zużytych akumulatorkach? :zlosnik:

Pozdrawiam Niedowiarków

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Peterek Zobacz post
    Hi hi hi...

Przyszło mi - racjonaliście - żyć w dziwnych czasach, właśnie sobie poczytałem o "cudowych" środkach po których rosną nowe włosy, znikają brzuszki panom, oraz nikną wszelkie choroby - te cudowne preparaty są dostępne bardzo tanio, po jedyne -siąt i -set złotych za buteleczkę-pudełko.
    I nieważne, że piszą uczeni ludzie, że suplementy diety to w większości bezwartościowe proszki i płyny. Ważne jest tylko to, co piszą o nich w internecie ich producenci i dystrybutorzy.
    Cóż, to jest pewnie efekt Placebo: "Nie szkodzi, a jak uwierzysz to i pomaga"

zimny
    Gość

Efekt Placebo może dotyczyć człowiek, w przypadku rzeczy trudno o takim efekcie, no chyba, że bateria uwierzy, że jest naładowana jak tuż po pierwszym formacie

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zimny Zobacz post
    Wystarczy kupić wahadełko i jeżeli mam jakies zdolności, choc może nie tyle zdolności co - nazwijmy to - dar, to reaktywuje zużytą baterię czy akumulator? Dobrze kombinuję, czy jest cos jeszcze?

ps. nie zwracaj uwagi na tych co będa sie smiać, tacy zawsze się znajdą i będą sie smiać nie wiedząc z czego
    Nie musisz nic kupować.Zrób tak:zrób ołowiem,bądź grafitem,kreskę widoczną dla Ciebie,na palcu wskazującym lewej dłoni.Napisz,jeśl znikła, lub nie, po około 20-tu minutach.Pamiętaj,że mnie nie można oszukać. Więcej nie musisz czekać.Co będzie,to będzie.Pozdrawiam.:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Peterek Zobacz post
    Hi hi hi...

Twainowski doktor Snodgrass - producent i sprzedawca cudownych mikstur, m.in. "mordercy cierpień" - miałby w Polsce świetne perspektywy, gdyby ożył :-D

Akumulatorki Cd-Ni i Ni-NH mają czas życia około 2 lata przy intensywnej eksploatacji, po czym je wyrzucamy (odnosimy do sklepu celem utylizacji) i kupujemy nowe.
    Ale mogę się mylić...
    Może dzwięki z mis tybetańskich - ostatni hit e-aptek - pozwolą regenerować moc drzemiącą w zużytych akumulatorkach? :zlosnik:

Pozdrawiam Niedowiarków
    Wszystko zależy w co wierzysz.Rzecz w tym,że wiara nie ma tu nic do rzeczy.Żadne dźwięki nie ożywią nieżyjącego.Dotykasz nieznanego. Wszyscy uczeni,są trochę mniej, lub trochę bardziej pomyleni.To są dziwne czasy,a raczej ich koniec.To,że piszę o takich możliwościach dopiero teraz,świadczyć może o ich przemijaniu.Wielu doświadcza działania mojej Energii i nie wiedzą kim jestem.Ładowanie akumulatorków zużytych i baterii,to tylko 'zabawa" z Energią.Nikt nie musi mi wierzyć.Ja nie gonię za sławą i środkami płatniczymi.To jest już po za mną.Nie muszę przekazywać mojej wiedzy.Ja tylko przypominam Polakom,że czas jest,by wzięli wahadełka w palce i uwierzyli,że one zaczną pracować.Wahadełko,jest tylko komunikatorem ze Świadomością.
    W Świadomości jest zapis Wszechrzeczy.Jest tam min, o ładowaniu akumulatorków,leczeniu,ostrzeniu bez narzędzi, itp.Wszystko jest jeszcze przed tobą.Pozdrawiam.:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zimny Zobacz post
    Efekt Placebo może dotyczyć człowiek, w przypadku rzeczy trudno o takim efekcie, no chyba, że bateria uwierzy, że jest naładowana jak tuż po pierwszym formacie
    Bateria nie tylko "uwierzyła",że jest po,ale "uwierzyła",że jest akumulatorkiem. Z tego śmieje się sprzedawca i właściciel sklepu elektrycznego,gdy wkłada do firmowego testera baterię i ta jest przyporządkowana do akumulatora.Jest w tym urządzeniu rozładowana i naładowana.1,8V,dla r20 i 1,98V,dla r3,1,77V,dla r6!Pozdrawiam.:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dankot Zobacz post
    Myślę, że Ci z forumowiczów, którzy będą się śmiali z Twojego doświadczenia muszą przeczytać więcej o materializacji myśli/energii. Bowiem każda myśl posiada pewną częstotliwość i tym samym energię, odpowiednio się koncentrując.

Ktoś kto nie wierzy, polecam zagłębić się choćby w teorię dualnej natury światła zaproponowanej przez Nielsa Bohra. Chodzi o korpuskularno-falowy charakter światła czyli fakt, że światło raz jest falą a raz cząsteczką. Co ciekawe w żadnym doświadczeniu nie możemy wychwycić obu tych elementów jednocześnie...
    Nie jestem fizykiem i nie interesują mnie teorie.Nie znam więc, teori Bohra.Natura światła,ma to do siebie,że jest jednym i drugim. Jest to "uklad" liniowy.Co 1/100 część sekundy,cząsteczka światła,"wydłuża" się,do 12cm polskich.Tworzy wówczas linię cząsteczek światła i "kurczy" się do cząsteczki.Jest to tzw "falowanie".Kto wie,ile to jest 12 cm polskich?Pytanie jest pozornie,banalne.Nikt nie widział cząsteczki światła,ani Energii w tym świecie.Ja to widzę i mogę to określić.Mogę okreslić średnicę cząsteczki.Rzecz w tym,że nikt z tego nic nie będzie miał.Negatów jest być może wielu,ale tych można wysiec "mieczem słów". Jeśli piszę na tym forum,że Jestem Źródłem Energii,to też jest to informacja dla radiestetów,by mogli sprawdzić prawdziwość zapisanego przeze mnie tekstu.Widze Energię i jej kolor,która mnie otacza.Widzę jej pulsowanie.Jestem przecież żywy i prawdziwy.Dziękuję, za próbę zrozumienia mojego zapisu.:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał wahadełko44 Zobacz post
    Mam nokię 3310i.Ma już ponad dwa lata.Zainteresował mnie problem żywotności akumulatorków do tej komórki i do innych.
    Stwierdzam z całą odpowiedzialnością,że potrafię obudzić każdy akumulatorek nieuszkodzony mechanicznie.Jestem w stanie przedłużyć jego żywotność. O ile dni?W mojej komórce;do 27 dni!
    W komórce 6230i-nie mniej,niż dwadzieścia dni. Jestem w trakcie budzenia Samsunga-ładowanie akumulatorka-co siedem dni.Było co cztery.Docelowo;bez-terminu.Możliwe? Jak uważacie?Ja wiem co piszę! Nie żartuję.:-D
    Coś się zmieniło od czasu publikacji tego tematu;czas ładowania mojej komórki.Czas ten wynosi obecnie,na dzień dzisiejszy-31 dni i jest zapas energetyczny.Osiągnięcie celu:44dni. Moj telefon pracuje,co prawda,nie przez 24 godziny,ale nie o to chodzi.Akumulator pracuje,gdy komórka jest wyłączona.Jest to podtrzymywanie systemu.W czasie nieaktywnym,następuje proces regeneracji akumulatorka. Energia czerpana na podtrzymanie,jest mniejsza od dostarczanej.Co kto na to?:-D

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia