Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dla ciekawskich! - Regeneracja akumulatorków

Mam nokię 3310i.Ma już ponad dwa lata.Zainteresował mnie problem żywotności akumulatorków do tej komórki i do innych.
    Stwierdzam z całą odpowiedzialnością,że potrafię obudzić każdy akumulatorek nieuszkodzony mechanicznie.Jestem w stanie przedłużyć jego żywotność. O ile dni?W mojej komórce;do 27 dni!
    W komórce 6230i-nie mniej,niż dwadzieścia dni. Jestem w trakcie budzenia Samsunga-ładowanie akumulatorka-co siedem dni.Było co cztery.Docelowo;bez-terminu.Możliwe? Jak uważacie?Ja wiem co piszę! Nie żartuję.:-D

zimny
    Gość

Nie chwal się, tylko napisz jak to robisz, albo napisz za ile to robisz :]

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

A akumulatorki do laptopów również możesz "ożywić"?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zimny Zobacz post
    Nie chwal się, tylko napisz jak to robisz, albo napisz za ile to robisz :]
    Jestem za"stary", by się chwalić czymkolwiek.Ty tego nie zrobisz teraz. Zrobisz to za parę lat.To będzie dla Ciebie naturalne, jak picie wody.Piszesz o środkach płatniczych? Tego się nie da wycenić.:-D

.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał wahadełko44 Zobacz post
    Jestem za"stary", by się chwalić czymkolwiek.Ty tego nie zrobisz teraz. Zrobisz to za parę lat.To będzie dla Ciebie naturalne, jak picie wody.Piszesz o środkach płatniczych? Tego się nie da wycenić.:-D.
    Regeneracja akumulatorków fajna sprawa tylko podziel się z nami jaki jest cel tego posta? Gdybym napisał, że wiem jak zarobić miliony, ale... wam forumowiczom nie powiem to powtarzam pytanie: "Jaka jest przydatność tego wątku skoro on nic nie wnosi dla innych forumowiczów DI?"

Czy skoro dowiedzieliśmy, się, że akumulatorki można "ożywiać", to czy jeśli uważasz temat za wyczerpany, to czy można go zamknąć czy zostanie on rozwinięty? Bo tak interpretuję ukierunkowanie rozmowy.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Moze jest magikiem? :P

zimny
    Gość

Cytat Napisał rewan Zobacz post
    biorąc to pod uwagę:
    Cytat Napisał wahadełko44 Zobacz post
    Ty tego nie zrobisz teraz. Zrobisz to za parę lat.To będzie dla Ciebie naturalne, jak picie wody.
    Raczej wróżkiem forumowym

BTW Temat został wyczerpany jeszcze przed jego założeniem...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dankot Zobacz post
    Regeneracja akumulatorków fajna sprawa tylko podziel się z nami jaki jest cel tego posta? Gdybym napisał, że wiem jak zarobić miliony, ale... wam forumowiczom nie powiem to powtarzam pytanie: "Jaka jest przydatność tego wątku skoro on nic nie wnosi dla innych forumowiczów DI?"

Czy skoro dowiedzieliśmy, się, że akumulatorki można "ożywiać", to czy jeśli uważasz temat za wyczerpany, to czy można go zamknąć czy zostanie on rozwinięty? Bo tak interpretuję ukierunkowanie rozmowy.
    Pisząc wątek o regeneracji akumulatorków i baterii,miałem poinformować forumowiczów,że istnieje taka możliwość. Próbowałem nauczyć tej metody,ale tylko jeden się "załapał". Przedłużył żywotność akumulatora,do swojego laptopa.Jest potrzebna wiedza radiestezyjna, czyli umiejętność posługiwania się wahadełkiem. Ja przywracam do "życia" wszystko,co nie jest uszkodzone mechanicznie.Oczywiście,że dotyczy to małych pojemności. Nie biorę pieniędzy za przywrócenie funkcjonalności baterii,czy akumulatorka. Dla mnie,jest to wciąż odkrywcze i wciąż wychodzi coś nowego. Oto zgazowany akumulatorek z Sony Erikssona,zwróciłem po sześciu tygodniach do użytku.Ma zmienioną wartość energetyczną i trochę wyższe napięcie;rzędu 200 mvolt. Nikt nie musi mi wierzyć,bo na forum jest różnie z wiarą w takie rzeczy.Ja to robię.Zamieniłem gaz,z powrotem w energię elektryczną.Podobno, nie można naładować baterii do latarek,czy glukomierzy. To tylko podobno. Gdy demonstruję naładowany egzemplarz,wcześniej podpisany przez właściciela,nie ma pytań:jak to robię? Baterie:r3,r6,3R12,r14,r20 i 9V-mają zmienioną wartość energetyczną i napięcie rzędu 1,65-1,75v,a czasem wyższe.Jesteś odpowiedzialny za stronę,więc zrobisz tak,jak będziesz uważał.Zawsze przecież wychodzi,że coś jest ciekawszego,niż to co napisałem.Interesują mnie zwykli ludzie i ich problemy,a nie firmy.Nie szukam pieniędzy i sławy.Jeśli mogę pomóc,to pytam,czy zainteresowany,chce skorzystać z mojej pomocy.Po to zamieściłem ten temat.Dziękuję za zrozumienie:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rewan Zobacz post
    Nie jestem magikiem.Nie czynię "cudów".Są tacy radiesteci,którzy odczuwają moją obecność.Niektórzy chorzy również.Jestem przecież Źródłem Energii.:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał cyzop Zobacz post
    A akumulatorki do laptopów również możesz "ożywić"?
    Aktualnie mam na rozkładzie:755-4S4000-S1P1 14,4V.Leżał nieużywany około pół roku.Ma 1mv! Czas pokaże,ile będę się zmagał z nim. Obudziłem 10,8V-3,6AH.Ma aktualnie 95% swojej nominalnej wartości.Dwa ładowania i rozładowania,wystarczą,by był lepszy od każdego nowego.Pozdrawiam.:-D

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia