Cytat Napisał wahadełko44 Zobacz post
Pisząc wątek o regeneracji akumulatorków i baterii,miałem poinformować forumowiczów,że istnieje taka możliwość. Próbowałem nauczyć tej metody,ale tylko jeden się "załapał". Przedłużył żywotność akumulatora,do swojego laptopa.Jest potrzebna wiedza radiestezyjna, czyli umiejętność posługiwania się wahadełkiem. Ja przywracam do "życia" wszystko,co nie jest uszkodzone mechanicznie.Oczywiście,że dotyczy to małych pojemności. Nie biorę pieniędzy za przywrócenie funkcjonalności baterii,czy akumulatorka. Dla mnie,jest to wciąż odkrywcze i wciąż wychodzi coś nowego. Oto zgazowany akumulatorek z Sony Erikssona,zwróciłem po sześciu tygodniach do użytku.Ma zmienioną wartość energetyczną i trochę wyższe napięcie;rzędu 200 mvolt. Nikt nie musi mi wierzyć,bo na forum jest różnie z wiarą w takie rzeczy.Ja to robię.Zamieniłem gaz,z powrotem w energię elektryczną.Podobno, nie można naładować baterii do latarek,czy glukomierzy. To tylko podobno. Gdy demonstruję naładowany egzemplarz,wcześniej podpisany przez właściciela,nie ma pytań:jak to robię? Baterie:r3,r6,3R12,r14,r20 i 9V-mają zmienioną wartość energetyczną i napięcie rzędu 1,65-1,75v,a czasem wyższe.Jesteś odpowiedzialny za stronę,więc zrobisz tak,jak będziesz uważał.Zawsze przecież wychodzi,że coś jest ciekawszego,niż to co napisałem.Interesują mnie zwykli ludzie i ich problemy,a nie firmy.Nie szukam pieniędzy i sławy.Jeśli mogę pomóc,to pytam,czy zainteresowany,chce skorzystać z mojej pomocy.Po to zamieściłem ten temat.Dziękuję za zrozumienie:-D
Myślę, że Ci z forumowiczów, którzy będą się śmiali z Twojego doświadczenia muszą przeczytać więcej o materializacji myśli/energii. Bowiem każda myśl posiada pewną częstotliwość i tym samym energię, odpowiednio się koncentrując.

Ktoś kto nie wierzy, polecam zagłębić się choćby w teorię dualnej natury światła zaproponowanej przez Nielsa Bohra. Chodzi o korpuskularno-falowy charakter światła czyli fakt, że światło raz jest falą a raz cząsteczką. Co ciekawe w żadnym doświadczeniu nie możemy wychwycić obu tych elementów jednocześnie...