Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Początkujący
    Mieszka w
    Moskva
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

znam jedna spoko firme ktora sie nazywa GO FASTER

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

wysyłałem ostatnio dość tanim pośrednikem 'wysylamtaniej' bo się na tym mało znam, a oni mają przejrzystą stronę internetową i prosty formularz zamówienia, nie wiem czy można znaleźć coś taniej, ale u nich było ok

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał wojciech87 Zobacz post
    Hej,

ostatnio znalazłem w necie ofertę jakiegoś brokera usług kurierskich, który oferował ceny nawet 50% niższe, niż firma kurierska. Co myślicie o tego typu serwisach i ofertach? Warto z nich korzystać? Jest to bezpieczne?

Pozdrawiam
    Wojtek
    Teraz to jest dość dobra alternatywa dla wielkich firm kurierskich. Jest bezpieczne, broker daje Ci gwarancję dostarczenia paczki. Czemu to jest tańsze? Bo pośrednik negocjuje ceny z firmą kurierską. Wiesz, oni już nie muszą starać się o klienta, ktoś w pewien sposób stara się za nich Coś sprawdzonego to wysylam taniej.pl Przejrzysta strona, jasne zasady, programy lojalnościowe dla klientów i ciekawe promocje. Ja korzystam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

O widzę, że nie tylko ja sprawdziłem tę firmę

Wypowiadanka
    Gość

Odp: Brokerzy usług kurierskich

Firmy kurierskie, które wyrobiły sobie opinię na rynku i mają silną pozycję dyktują wysokie ceny, ale konkurencja nie śpi. Fajnie, że jest możliwość skorzystania też z tańszych usług. Ja akurat korzystam z możliwości jakie daje szeroka współpraca z firmą z branży transport, spedycja, logistyka, ale gdyby nie to, to pewnie też spróbowałabym skorzystać z usług brokerskich i jakbym się raz przekonała, że to się sprawdza, to "trzymałabym się" jednego usługodawcy :-)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 14:43

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Ja korzystam z takich usług i jestem w pełni zadowolony. Transport każdej nadanej przesyłki normalnie dociera do klienta lecz cenę ustalam indywidualnie jak najkorzystniejszą.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 14:43

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Lightbulb Odp: Brokerzy usług kurierskich

Cytat Napisał wojciech87 Zobacz post
    Hej,

ostatnio znalazłem w necie ofertę jakiegoś brokera usług kurierskich, który oferował ceny nawet 50% niższe, niż firma kurierska. Co myślicie o tego typu serwisach i ofertach? Warto z nich korzystać? Jest to bezpieczne?

Pozdrawiam
    Wojtek

Nie masz się o co martwić. Od dłuższego czasu wysyłam przez brokera (wcześniej nadawałam paczki w oddziale DPD, ale jak zobaczyłam ile przepłacam to szybko zmądrzałam)
    Wcześniej wysyłałam u nich przez DHL bo mieli dobrą cenę, ale ostatnio wypróbowałam Patron Service (ze względu na niską cenę coo tu dużo mówić) i szczerze jestem miło zaskoczona. Wszystko jak należy i na czas. Klienci zadowoleni a ja tym bardziej, bo część kosztów wysyłki zostają mi w kieszeni.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-04-17 o 20:06 Powód: spam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Trzeba uważać żeby nie wpaść w jakąś pułapkę. Z jakiegoś powodu te ceny są jakie są.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nawiązując do tematu dobrą obsługę i jakość usług znalazłam na stronie https://zlapkuriera.pl/. Jak mam do wysłania paczkę krajową to wysyłam za ich pośrednictwem, wybierając kuriera DHL. Na zagraniczne nie mają już tak dobrej ceny, ale cóż nie można mieć wszystkiego

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia