Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Brokerzy usług kurierskich

Hej,

ostatnio znalazłem w necie ofertę jakiegoś brokera usług kurierskich, który oferował ceny nawet 50% niższe, niż firma kurierska. Co myślicie o tego typu serwisach i ofertach? Warto z nich korzystać? Jest to bezpieczne?

Pozdrawiam
    Wojtek

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał wojciech87 Zobacz post
    Hej,

ostatnio znalazłem w necie ofertę jakiegoś brokera usług kurierskich, który oferował ceny nawet 50% niższe, niż firma kurierska. Co myślicie o tego typu serwisach i ofertach? Warto z nich korzystać? Jest to bezpieczne?

Pozdrawiam
    Wojtek
    Najstarsi górale mówią: "Jak się nie psewrócis to się nie naucys". Myślę, że można takim ufać. W końcu jeśli będą źle swoją funkcję spełniali, to oszukają klienta tylko raz a stu innych jednocześnie potencjalnych klientów zostanie mu odebranych.

Prześlij na próbę jakiś mniej cenny przedmiot i sprawdź, a o wynikach daj nam znać na FDI.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Prześlij na próbę jakiś mniej cenny przedmiot i sprawdź, a o wynikach daj nam znać na FDI.
    Wartość jest bez znaczenia. Wg. mojej wiedzy broker paczki nadanej nawet nie widzi, nie mówiąc już o jej naruszeniu.

Korzystałem kilka razy, wszystko bez zarzutów, nie mam na co narzekać

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zamówiłem dziś przesyłkę na Furgonetka.pl. Zobaczymy, jak się spiszą.

Cytat Napisał wojciech87 Zobacz post
    Zamówiłem dziś przesyłkę na Furgonetka.pl. Zobaczymy, jak się spiszą.
    Sorry zapomniałem dać znać, co z przesyłką. Święta są, więc mam sporo roboty z wysyłaniem paczek. Ogólnie to powiem, że naprawdę nie ma się czego czepić. Kurier odbiera paczkę tego samego dnia o ile zamówię ją do 14-15. No i wszystkie dotarły następnego dnia. Także polecam, bo naprawdę warto, choćby ze względu na ceny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Wartość jest bez znaczenia. Wg. mojej wiedzy broker paczki nadanej nawet nie widzi, nie mówiąc już o jej naruszeniu.
    Miałem na myśli, że jeśli paczka zaginie/zniszczy się, to po prostu będzie mniejsza strata. Wolałbym testować mniej zaufanego kuriera dając mu do przewiezienia parę spodni niż na przykład laptopa ;-)

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dankot Zobacz post
    Miałem na myśli, że jeśli paczka zaginie/zniszczy się, to po prostu będzie mniejsza strata. Wolałbym testować mniej zaufanego kuriera dając mu do przewiezienia parę spodni niż na przykład laptopa ;-)
    Oczywiście pod warunkiem, zę kurier był by mniej zaufany. Wg. mojej orientacji na rynkum brokerzy korzystają raczej z usług największych firm kurierskich typu UPS czy też DHL.

Osobiście korzystałem tylko i wyłącznie z usług jednego brokera, który udostępnia tylko przewóz DHL'em. Ostatnio wysłałem kolejne kilka paczek. Wszystko ok.
    .

Ja kiedyś dwukrotnie korzystałem z usług paczkarnia.pl - paczki szły DHL, ale teraz chyba wysyłają UPS.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

takich brokerów jest już na rynku sporo ale tylko część wygląda na profesjonalne i godne zaufania firmy. Mają zazwyczaj dużo niższe ceny niż kurier, a wysyłają tak czy inaczej poprzez kilku najbardziej znanych kurierów na rynku. Ja korzystam z brokerów i jestem zadowolony.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie tak jest, że na rynku jest dużo brokerów usług kurierskich, ale tylko niewielka ich ilość działa profesjonalnie - z dobrym biurem obsługi klienta, z kapitałem na promocję, itd.

Myślę, że na rynku liczy się z 10 wiodących firm, i powoli rynek zacznie się krystalizować.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

bardzo profesjonalnie podchodzi do usług kurierskich kuriermix.pl i mają naprawdę dobry dział obsługi klienta, pomagają , tłumaczą spokojnie, sami oddzwaniają, pytają. Polecam z takim ludźmi się współpracować, a nie automatyczna informacja i ton głosu dający do zrozumienia "wielką łaskę" jak to bywa... i co ważne ceny są zachęcające

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia