Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

niechę IE jako domyślnej przeglądarki !!

POMOCY!! nie mogę w opcjach neostrady zmienic domyslenj przegladarki, tylko IE i IE !!! do tegp nie moge też zmienić tam storny startowej http://81.222.131.49/index.php na zadna inna, a z niej instaluja mi sie jakies erotyczne smieci na kompie (nawet kiedy wcale nie kozystam z IE, wystarczy polaczenie z netem) !!!
    Nie umiem nic z tym zrobic, a probowalam juz tylu rzeczy: programy anty(i wszystko co tu mozliwe) zmiany poprzez uruchom-regedit-i te dalsze klucze...
    Mam OPERE chce ja jako domyslan przegladarke i chce zapomniec o IE i jego cholernej stronie startowej !!!
    Co mam robić??

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witaj.

Proponuję skorzystać z kilku programów:
    :arrow: Ad-Aware
    :arrow: Spybot Search & Destroy 1.3

... a z niej instaluja mi sie jakies erotyczne smieci na kompie (nawet kiedy wcale nie kozystam z IE, wystarczy polaczenie z netem) !!!
    Nie napisałaś jaki masz system operacyjny. Jeśli to Windows 2000 lub Windows XP powinnaś koniecznie zainstalować poprawki, do których odnośniki znajdują się na dole tej strony: http://www.gdata.pl/pl/download/index.html

Pozdrawiam,
    Tomek.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W opcjach neostrady nic się chyba nie da zmienić - próbowałam, bo sama mam neostradę. Słyszałam, że istnieje możliwość zainstalowania samego modemu bez ich (tzn. z TP) aplikacji, ale ja tego zrobić nie potrafię.
    IE nie lubię, więc zainstalowałam Mozilkę. W niej właśnie ustawiłam, by była domyślną przeglądarką. Opery nie znam, ale podejrzewam, że ma ona też taką opcję.
    Czasem zdarza mi się jednak korzystać z IE, ale nic mi się samo wtedy nie instaluje. Mam XP prof.
    Radziłabym sprawdzić komputer czy nie masz zainstalowanych malware.

Słyszałam, że istnieje możliwość zainstalowania samego modemu bez ich (tzn. z TP) aplikacji, ale ja tego zrobić nie potrafię.
    Myślę, że ten link będzie pomocny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bardzo dziękuję Alarmus :*

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)