Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Katastrofa ze Smoleńska - raport

skończmy z mową nienawiści i nie zaczynajmy kolejnej wojny polsko - polskiej gdyż święta idą

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Ochódzki Zobacz post
    skończmy z mową nienawiści i nie zaczynajmy kolejnej wojny polsko - polskiej gdyż święta idą
    ...cholera... może i jestem głupia ale czytając posty [wyżej] jakos nie mogę dopatrzyć się "mowy nienawiści" u postujących ...

"mowa nienawiści" ... hmmm ... to jakaś nowa nowomowa ...

a mógłbyś podać przykłady tej "nowomowy" ... no ... jakieś... nawet malutkie ...

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Jedno i to samo, już nie mogę wytrzymać. Ciągle tylko Smoleńsk, spisek i nie wiadomo co jeszcze. Ludzie opamiętajcie się, tak jak nie wiemy jak i dlaczego zginął Sikorski, tak o tej katastrofie też niczego się nie dowiemy przez najbliższe 100 lat.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Teresa Wilk Zobacz post
    Jedno i to samo, już nie mogę wytrzymać. Ciągle tylko Smoleńsk, spisek i nie wiadomo co jeszcze. Ludzie opamiętajcie się, tak jak nie wiemy jak i dlaczego zginął Sikorski, tak o tej katastrofie też niczego się nie dowiemy przez najbliższe 100 lat.
    zupełnie Cię nie rozumiem ... to po jasną cholerę czytasz o Smoleńsku... jak mnie coś nie interesuje to pomijam takie teksty a nie wywrzaskuję ,że nie mogę wytrzymać ...

jak nie możesz wytrzymać to puść ... ...

to że Ciebie nie interesuje absolutnie nikogo nie obchodzi ... innych to interesuje i jakoś nie wrzeszczą dlaczego to innych nie interesuje i że nie mogą wytrzymać ...

uff...

właśnie słucham TVP 2 i podają :wiadomość oficjalna

właśnie znaleziono [potwierdzono!] trotyl we wraku Tupolewa ... zamach?

czyli Gmyz napisał prawdę ... ...

6 grudzień około 18 ...
    Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 06-12-12 o 18:13 Powód: z ostatniej chwili

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

usunęłam duplikat ... treść taka sama jak niżej...
    Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 07-12-12 o 15:48 Powód: kasacja - zduplikowało mi się :)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

@Ochódzki

ponieważ do tej pory nie podałeś żadnego przykładu to ja będę pierwsza i podam przykład ... ponieważ przeklejam to pisownia jest oryginalna ...w/g mnie to zwykłe chamstwo aczkolwiek niektórzy uważają że to nie tylko chamstwo ale tez mowa nienawiści ...

UWAGA materiał 18+...http://zwierciadlo.pl/uzytkownicy/la...ona/blog/85385

W takiej Polsce żyję - Urban o Rafale Ziemkiewiczu

„Rafał A. Ziemkiewicz jest spiralnym chujem prawoskrętnym jak korkociąg. Z jego zgniłych jaj wylęgają się jadowite węże. Pierdolone to gady! Zamiast krwi, którą Ziemkiewicz powinien codziennie przelewać za Polskę, w żyłach jego płynie mocz pełen nieakceptowalnych zarazków. W głowie Ziemkiewicza polskie wszy i pluskwy walczą zajadle o każdy gram złośliwego raka, który nosi zamiast mózgu. Ziemkiewicz wylęgł [tak w oryginale] się na świat z pizdy zdechłej świni uwalanej gównem szczurów. Pisząc, pierdoli, a pierdoląc, zaraża HIV, syfem, patriotyzmem i rzeżączką…

nie komentuję..

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...3678872005.jpg

pokaż z tego forum przykład podobny bo ekwiwalentnego na pewno nie znajdziesz...

a z "kazaniami" to cosik mnie się wydaje żeś pomylił Waść adres ...
    Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 07-12-12 o 15:30 Powód: brak adresata

Mirtka
    Gość

Dla mnie to w tym się już nie dojdzie prawdy...

Miro
    Gość

Znowu coś się pojawiło w prasie w tym temacie. To znalazłem wczesniej.
    comment_tBSgYZ5RHwxgtseICDoXFvyEQqIC24OY,w400.jpg

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Miro Zobacz post
    Znowu coś się pojawiło w prasie w tym temacie. To znalazłem wczesniej.
    comment_tBSgYZ5RHwxgtseICDoXFvyEQqIC24OY,w400.jpg
    a ja znalazłam to:
    Jestem daleki od jątrzenia i podsycania teorii spiskowych, ale jestem coraz bardziej bliski stwierdzenia, że cały

ten, pożal się Boże, Zespół Macieja Laska, to zespół złożony z debili, którym się wydaje, ze reszta – społeczeństwo

– jest na ich poziomie. Jest też inna odpowiedź: są zdrajcami…?

Dowód. Tylko jedno zdjęcie, opisane przez Zespół laska, zaprzecza temu, co zostało zawarte w „raporcie”. Proszę

się przyjrzeć i przypomnieć sobie trzy proste zasady dynamiki mechaniki klasycznej, by stwierdzić, że Lasek

ordynarnie kłamie.
    http://wiadomosci.wp.pl/gid,16254856...galeria.html?t

icaid=111d52

Ten silnik na 100% nie pracował. Teraz proszę sobie wykonać prosty test na … ot, choćby lepszej jakości suszarce

do włosów (warto raz dla lepszej sprawy poświęcić parędziesiąt złotych). Proszę ją włączyć i zachowaniem

minimalnych zasad bezpieczeństwa (rękawice, okulary i buty na gumowej podeszwie) uderzyć o ziemię w

ogrodzie nie zapominając o włożeniu w uderzenie ogromnej siły. Po tym „doświadczeniu” proszę sprawdzić jak

wygląda wasza suszarka, która już nigdy nie będzie. „Dowód” możecie śmiało wysłać Zespołowi Laska na ich

koszt.

Teraz już całkiem serio. Nie zapoznałem się z raportem Zespołu Macierewicza, ale jestem przekonany, że jeśli

brali w nim udział ludzie nauki, a brali, to na 99,9% doszli do tych samych wniosków.
    http://blog.wirtualnemedia.pl/wiktor...-i-jego-zespol

i to:
    W sprawie katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 pod Smoleńskiem padło tyle rozmaitych hipotez, że w ich gąszczu

nawet najbardziej wiarygodny dowód można uznać za kolejną „teorię spiskową”, a najbardziej niedorzeczne

zmyślenie za dowód. Opierając się tylko na oficjalnych przekazach strony rządowej nie sposób dociec, że strona

ta „myliła” się wielokrotnie podając cały ciąg sprzecznych ustaleń, które same się wzajemnie wykluczały.
    Przy tej okazji, na okoliczność jednoznacznego dowiedzenia, iż katastrofa rządowego Tupolewa z prezydentem

RP na pokładzie, była li tylko nieszczęśliwym wypadkiem, zostało wyprodukowanych tyle dokumentów, że w tym

gąszczu poplątanych ścieżek, żaden nie wydaje się być prawdziwym.

Temat katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób polskiej delegacji, stał się tematem na tyle niewygodnym,

że wszystkimi możliwymi sposobami liczne kłamstwa rozmaitych oficjeli obecnego rządu i komisji powołanej

przez rząd koalicji PO – PSL zostały umiejętnie zamiecione pod dywan i oficjalnie, za jedyną, prawdziwą i

oficjalną, przyjmuje się tezę o katastrofie lotniczej wszystkich, którzy mają odmienne zdanie, nawet kiedy

powołują się na omyłki, wpadki i kłamstwa władzy, z miejsca uznaje się za wrogów rządu, mącicieli i twórców

spiskowych teorii.

Przyglądałem się ze średnim zainteresowaniem próbom „wyjaśnienia” tej katastrofy przez stronę rządową. Po

upływie kilku tygodni już wiedziałem, że całość pójdzie w kierunku tworzenia „papierów”, w których zniknie

prawdziwa przyczyna tej katastrofy.
    Nie wiem dlaczego dość często odnoszę wrażenie, że wciąż żyję w poprzednim systemie, że wszystko co mówi

władza już kiedyś słyszałem. Że ta władza jest kontynuacją przewodniej linii jedynej i słusznej partii. W ten nurt

odświeżonej „komuny” wpisuje się nawet nasz prezydent Bronisław Komorowski, który mówi co mówi tonem

żywo przypominającym późnego Gierka.
    To wszystko powoduje, że prawda władzy jest łudząco przypomina wieżę kontrolną lotniska wojskowego

Siewiernyj w Smoleńsku.
    http://blog.wirtualnemedia.pl/wp-con.../10/indeks.jpg
    http://blog.wirtualnemedia.pl/wiktor...i-a-kurs-rzadu

cdn...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

cdn...

- Aż 2/3 z łącznej liczby 30 tys. znalezisk to fragmenty rozbitego samolotu, kolejne 8 procent to wyposażenie

ruchome samolotu – pisze Pyza. Autor zwraca uwagę, że wiele części samolotu znaleziono p r z e d miejscem

domniemanego zderzenia z brzozą. Jest też bardzo dziwne, że samolot rozpadł się na tak wiele kawałków, choć –

zdaniem komisji Millera – uderzył w ziemię w całości, spadając z małej wysokości i lecąc z małą prędkością.

Znaków zapytania jest o wiele więcej.Marek Pyza konkluduje, że „prawda o tej tragedii, wyłaniająca się również z

opisywanego dokumentu, coraz wyraźniej odbiega od oficjalnych raportów”. Każdy, kto się wypowiada o

katastrofie smoleńskiej, powinien uważnie przestudiować raport archeologów. Zwłaszcza ci, którzy wydają

werdykty oficjalne, co do przyczyn katastrofy. Archeolodzy przebadali każdą dostępną piędź ziemi z miejsca

katastrofy (na części tego miejsca Rosjanie wybudowali drogę i nie ma tam możliwości badań). Pół roku po

katastrofie, co ograniczyło możliwości, ale pokazało przy okazji jak bezczelnie kłamała, że ponoć przesiano całą

ziemię z miejsca, w którym rozbił się samolot, ówczesna minister zdrowia, Ewa Kopacz, nagrodzona później przez

Tuska stanowiskiem marszałka Sejmu.

Archeolodzy przedstawili zatem fakty. Odrzuca się je przy pomocy propagandy. Zespół Laska, powołany do obrony

raportu Millera, dezawuuje ustalenia archeologów, w czym pomaga mu ochotnicza rzeczniczka prasowa zespołu,

Agnieszka Kublik z „Gazety Wyborczej” pisząc komentarz pod wymownym tytułem: >„wSieci” bzdur

smoleńskich<.
    http://blog.wirtualnemedia.pl/krzysz...-slowa-i-fakty

coś się dzieje... chyba komuś usmażą 4 litery ...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)