Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 58
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał maxiwolf Zobacz post
    Ech baby, baby, a jakby nie miał hobby to by było, że nudziarz. Wam się nigdy nie dogodzi!!!
    ... eee tam ... ... niektórym się udaje ... nawet całkiem nieźle ....

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dobrze jeśli facet ma jakieś hobby,tylko żeby nie było ono za bardzo wciągające go,bo musi pamiętać,że ma także i rodzinę,dzieci które gdy nie będą go zbyt często oglądać,po jakimś czasie będą pytać mamy,kto to taki??!Wystarczy,że każdy mężczyzna to zapalony fan i kibic piłki nożnej,przez którą czasami nie można obejrzeć swojego programu,bo właśnie leci mecz.Hello!.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał jurek87 Zobacz post
    rebecca2001 - poproś faceta, żeby Ci klawiaturę przeczyścił. Wygląda na to, że zacina Ci się znak kropki.
    Następny "dowcipniś" , któremu się kropki nie podobają ... To Twoje hobby ? czy też masz uraz na punkcie kropek a może "fioła" ... ? ...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał simian raticus Zobacz post
    Lepsze jakieś hobby czy ćpanie, chlanie albo chadzanie do burdelu! :]
    Oooo nie , na "chlanie" to jeszcze mogłabym się zgodzić ... na ćpanie zdecydowanie NIE a co do burdelu ... no wiesz jak ma w domu to po co ma łazić po burdelach i kasę wydawać ... mógłby kupić za te money'e kupić cosik fajnego np dla mnie ... Prawda ?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja nie mam urazu do Twoich kropek Mam jedynie pretensje (czy uzasadnione to kwestia indywidualna) do ich nadużywania takiego, iż prowadzi to do sytuacji uniemożliwiającej prawidłowy i jednoznaczny odbiór tej treści. A w takim wypadku trudno potem dojść "co autor miał na myśli" i gubią się rozmówcy w domysłach. To tak irytujące zachowanie jak kobieca riposta: "Ty już wiesz co!"

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał thek Zobacz post
    Ja nie mam urazu do Twoich kropek Mam jedynie pretensje (czy uzasadnione to kwestia indywidualna) do ich nadużywania takiego, iż prowadzi to do sytuacji uniemożliwiającej prawidłowy i jednoznaczny odbiór tej treści. A w takim wypadku trudno potem dojść "co autor miał na myśli" i gubią się rozmówcy w domysłach. To tak irytujące zachowanie jak kobieca riposta: "Ty już wiesz co!"
    +++ Ooooo +++ pozwól ,że Ci przypomnę :

A już manierę pisania ciągle wielokropkami pominę milczeniem. Jest równie czytelna jak wypowiedzi polityków.
    wklejka:

"Ty już wiesz co!"

NIE NIE WIEM +++ oświeć mnie zatem i nie "zaszumiaj" [to Twoje Słowa] a także "uściślaj [to też Twoje słowa]

Rozmowa z Tobą nie ma sensu, gdyż jesteś betonem zastygłym i bez łupania nie zmieni się Ciebie.
    Jesteś niestały w swoich ocenach. I wyrażaj się jasno bo nie można Cię zrozumieć.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

@thek ... oczekuję odpowiedzi ..."Ty już wiesz co!"

Nie wiem i bardzo bym się chciała tego dowiedzieć ...

Siła Reputacji
    0

zbaczacie z tematu...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja tam uważam,że małe hobby jeszcze nikomu nie zaszkodziło.Przecież oprócz obowiązków domowych i pracy, powinno się czymś jeszcze interesować.Trzeba iść z duchem czasu,a nie cofać się w rozwoju.Pozdrawiam.Pa

Raquel
    Gość

Każdy nie tylko facet powinien mieć hobby, oprócz obowiązków należą się nam przecież przyjemności

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)