Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 58
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Smutne jest to, jak rożnie rozumiemy bycie z kimś. Kobiety chcialyby ciągle siedziec facetowi na kolanach i slyszec jak on nas kocha. Facet chce wydzielić fragment swego życia dla ukochanej kobiety i uważa ze jest w porządku. Ja mam własnych znajomych i własne hobby, może dlatego nie drażni mnie jego hobby i jego znajomi? Po prosty on nie jest moim hobby

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Faceci także są identyczni w zachowaniu jak i niektóre panie.To przeważnie działa w obie strony.Są i tacy ktorzy tylko by się upominali ciągle o czułości i innie oznaki miłości.Nie tylko panie takie są.A ghobby kobiety też miewają,ale wiedzą,że na pierwszym miejscu obowiązek w domu,potem hobby.Czego nie mozna powiedzieć o facetach.Oni akurat nieraz robią na odwrót.

Początkujący
    Mieszka w
    łódź
    Siła Reputacji
    0

Mój uzależniony jest od grania w sieci, ale przyznam, że ma to też czasem swoje plusy, bo jak potrzebuje czasu dla siebie to go mam i nikt mi nie marudzi

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

No to też jest jakiś sposób,na wolny czas. Ale być uzależnionym od gier,jak Twój małżonek to też nie jest zbyt ciekawie.Bo jaki ma się z takiego maniaka pożytek? No chyba,że zrobi w domu o co się go poprosi i potem sobie gra. Niedługo zaczyna się Euro 2012, będzie się działo,futbolowi kibicie będą mieli raj,ale w domu jeden wielki chaos. To już z dwojga złego wolałabym żeby sobie np mój pykał w gry,przynajmniej jest cicho.Pozdro.

No ja też nie znosze tych hobby, ale co pradzisz.

Witka
    Gość

Dlatego to jest ICH hobby, a nie nasze
    Każdy ma prawo do własnego, nawet jak w naszych oczach to hobby to jest tak durnowate, że głowa boli

Raquel
    Gość

Mój mąż jest zapalonym wędkarzem, często wyjeżdza na swoje łowy, ale nie wyobrażam sobie, że miałabym mu tego zabronić. Teraz jeżdżą rodzinnie dziadek, tata i syn.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Hobby waszych facetów...jak to znosicie?

Mój mąż uwielbia zbierac rozne figurki...juz mam połowe pokoju zawalone predatorami...a szykuje sie na kupno figurek obcego...jak dla mnie to masaker bo nie znosze w ogole tych postaci a musze z nimi dzielic mieszkanie...ale coz niekotzry nigdy chyba niedorosna;o)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Moj maz ma swoje hobby a ja swoje, i jest super, nikt nie narzeka, ze ktos cos robi a druga osoba sie nudzi w tym czasie, mamy tez wspolne hobby jesli mozna tak to nazwac, a raczej nasza wspolna paranoje - naszego psa, jezdzimy na wystawy itd. zastanawiamy sie nad hodowla, problem robi sie gdy facet ma hobby a kobieta nie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Może to śmieszne, ale mój facet gra w tą cała fifę ! nie mogę juz tego wytrzymać. jak ma wolne dnie to całe je spędza na tym ... szału idzie dostać

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)