Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

nieprawidłowe trawienie

natrafiłam na facebooku na profil firmy vitalio, wyczytałam mnóstwo pozytywów zjadania ich błonniku. czy słyszeliście o tej firmie, a może kupujecie inny błonnik? albo w ogóle coś innego? jako że teraz nie tylko układowi trawiennemu trzeba dopomagać...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na regulację trawienia rzeczywiście najlepszy jest błonnik. Można go czerpać ze składników naturalnych, jak np. płatki owsiane, len, owoce i warzywa, ale nie każdemu to pomaga i nie każdy też lubi. Łatwiej jest dosypać błonnik do jogurtu albo łyknąć tabletkę. Również słyszałam o Vitalio wiele pozytywnych opinii, podobno jest bardzo skuteczny.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

ale vitalio jest drogi. to już lepiej miesząc jakiś preparat z błonnikiem i odpowiednią dietą.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kalarepka Zobacz post
    ale vitalio jest drogi. to już lepiej miesząc jakiś preparat z błonnikiem i odpowiednią dietą.
    Teraz to wszystko jest drogie. Chociaż teraz gdy idzie wiosna to vitalio zastąpię świeżymi warzywami i też jakoś dam radę.:-D

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Lepiej błonnik czerpać z innych produktów niż tabletki. Po ich odstawieniu można mieć problemy z wypróżnianiem. Tak samo jak za często nie powinno się jeść Aktivi, która owszem reguluje przewód pokarmowy, ale po zbytdługim jej stosowaniu mozna mieć zatwardzeni:???:e

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

parę dni temu dowiedziałem się, że w Aktiviach czy innych jogurtach regulujących przemianę materii znajdują się dodatki delikatnych środków przeczyszczających ;p LOL, super zdrowa dieta;p

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

najważniejsze jest żeby dostarczać organizmowi błonnik. nie ważne czy w postaci ditety czy jakiegoś preparatu vitalio.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał caduceus Zobacz post
    parę dni temu dowiedziałem się, że w Aktiviach czy innych jogurtach regulujących przemianę materii znajdują się dodatki delikatnych środków przeczyszczających ;p LOL, super zdrowa dieta;p
    To właśnie przez te "delikatne" środki przeczszczające są później problemy z wypróżnianiem o których pisałam wcześniej.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

odstawiam wszelkie vitalio czy aktivio na rzecz świeżych owoców i warzyw, o 8-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też tak myślę, że błonnik najlepiej w produktach. A można jeszcze siemię lniane sobie przygotowywać i inne takie cuda

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia