Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: weekend z rodzina i wyzwanie

Ja polecam rafting, może niekoniecznie w Polsce, bo u nas brakuję rwących rzek, ale już w Austrii można je znaleźć.

marysia
    Gość

Polecam wyjazd w góry, na przykład do Białki Tatrzańskiej. EMocji na pewno Wam nie zabraknie i nudzić się nie będziecie.
    Sama przeglądałam już nawet oferty na internecie, ale niestety, szef powiedział, że do marca nie mam co liczyć na urlop.
    Czyli trzeba zacisnąć zęby i czekać na urlop. Ale wtedy pewnie nie będzie mnie już tak ciągnęło w góry...
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-07-15 o 09:54

extreeeemon
    Gość

W chwili obecnej najlepszy relaks w górach na nartach. Można odpocząć - daleko od miasta, a adrenaliny nie zabraknie jak odpowiednio dobierzesz górkę do swoich umiejętności. Ostatnio byłem w Zieleńcu i jest sporo śniegu, natomiast Karpacz, Szklarska Poręba - jak dla mnie jeszcze za wcześnie na wypad bo otwarty jest 1-2 stoki.

mezo
    Gość

Ja proponuję wybrać się na weekend do Krakowa - przepiękne miasto, które oferuje bardzo wiele ciekawych atrakcji dla wszystkich. Jest tam bardzo wiele ciekawych zabytków tak więc jestem zdania,że warto jest tam przeznaczyć nie sam weekend ale nawet i tydzień - tak aby zwiedzić wszystkie historyczne dzielnice.
    Noclegi warto jest wynająć sobie w samym centrum ponieważ najwięcej ciekawych atrakcji jest właśnie w śródmieściu. Zerknijcie sobie na ofertę grupy hotelowej Accor na tej stronie można sobie przejrzeć ofertę hoteli w Krakowie. Najlepszy standard ma w ofercie chyba hotel Novotel...

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Szybko zrezygnujesz. Podróże autem są dogodniejsze.

olka
    Gość

Ja ostatnio spędziłam cudny weekend w Przemyślu. ryneczek jest tam piękny , uliczki trochę przypominają włoski klimat. z powrotem zachaczyliśmy o Tarnów, jedliśmy obiad na rynku, potem była jeszcze Warszawa. takie wakacje w przelocie, przejazdem, są dla mnie najfajniejsze, można sporo zwiedzić, zobaczyc a czasem w jednym miejscu atrakcje kończa się po godzinie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-04-15 o 11:40

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Można poczekać na 'prawdziwą' zimę i wyjechać całą rodziną na stoki - a jeśli któreś z Was (najlepiej wszyscy) nie potrafi jeździć to niesamowitą zabawę i wrażenia macie gwarantowane.

Siła Reputacji
    0

Ja wraz z cała rodziną uzależniliśmy się od jazdy na łyżwach. Ogólnie wolimy spędzać czas aktywnie, ale oglądanie wspólne oglądanie telewizji również może połączyć rodzinę. Ja w dzieciństwie bardzo dużo grałem w gry planszowe. Też bardzo fajna rozrywka.

---------------------------
    Polecam sprawdzoną i doświadczoną firmę specjalizującą się w świadczeniu usług

Miro
    Gość

Cytat Napisał ewelka88 Zobacz post
    ...Wyskoczyła mi awaria tylnej belki w moim Peugeocie 206 i nie wiedziałam gdzie szukać pomocy...Dla mnie taką regenerację wykonała firma Antałex w niecałe 1,5 h i dała jeszcze 2 lata gwarancji...
    W pilskim warsztacie Peugeot-Citroen Robert Szmytkowski po wymianie tylnej belki w citroen dają na przejechanie 100 tys kilometrów ,pisemnej gwarancji, wyglądają na uczciwą i solida firmę.Ponad 5 na zmianie to zrobili w podobnym czasie.

Bez auta nie ruszam się, bo wózek dla dziecka wożę.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-07-15 o 09:55

januszpogorzelski0
    Gość

Dobrze spędzić kilka dni wolnego na wsi u dziadków, tam można najlepiej odpocząć i nabrać sił.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)