Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Sami widzicie, większość z tych dłużników z komornikiem na plecach to kobiety! Panie uwielbiają wydawać pieniądze na ciuszki, kosmetyki i inne przyjemności i nie zastanawiają się, że karty kredytowe świecą pustkami. A potem wielkie zdziwienie i pewnie jak zawsze te same słowa „ przecież ja nie wiedziałam”. Biedny facet musi potem płakać, harować po godzinach i w zębach nosić pieniądze do komornika. Kuzynowi jeszcze kilka miechów uplynie, nim po żony baletach na wierzch wypłynie.

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Armanka Zobacz post
    Witam.
    Jestem zainteresowana uzyskaniem kredytu w wys.60.000 zł. Popadłam w spiralę zadłużenia i mam komornika. Jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony z wynagrodzeniem miesięcznym netto ok.2.700 zł. Miesięcznie mogę spłacać do 1.500 zł. Czy mam jakąkolwiek szansę na uzyskanie pomocy finansowej w formie pożyczki prywatnej, aby wyjść na prostą i żyć w miarę przyzwoicie?
    Stanowczo odradzam zaciąganie kolejnego kredytu, tym bardziej prywatnie. Zazwyczaj posiadają one lichwiarskie oprocentowanie, co jeszcze bardziej wpłynie na pogorszenie się Pani sytuacji finansowej. Żaden bank, nie udzieli już Pani kredytu. Do czasu, gdy Pani spłacała raty kredytowe w miarę terminowo, można było pokusić się o pożyczkę hipoteczną i uzyskanymi z niej środkami spłacić posiadane wierzytelności. Pozostała by tylko jedna rata w wysokości, jaką dała by Pani radę spokojnie spłacać.

Niestety. W obecnej sytuacji polecam spróbować z usługi oddłużania. Dopiero po dokładnym zbadaniu wielkości Pani zadłużenia, specjalista przedstawi możliwy plan naprawczy.

Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Potrzebny kredyt konsolidacyjny

Poszukuję kredytu konsolidacyjnego na 70 000 zł, bo chciałbym zmniejszyć wysokość wydatków, jakie ponoszę i płacić jedną ratę. Czytając ten temat, przyszło mi do głowy, że i ja mogę znaleźć się w podobnej sytuacji niedługo. Nie mogę pozwolić by moja rodzina stanęła na skraju bankructwa. Do tej pory kredyty w 4 bankach spłacam terminowo. Nie mam jednak nieruchomości pod zastaw. Który z banków mi polecicie?

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał andrej Zobacz post
    Poszukuję kredytu konsolidacyjnego na 70 000 zł, bo chciałbym zmniejszyć wysokość wydatków, jakie ponoszę i płacić jedną ratę. Czytając ten temat, przyszło mi do głowy, że i ja mogę znaleźć się w podobnej sytuacji niedługo. Nie mogę pozwolić by moja rodzina stanęła na skraju bankructwa. Do tej pory kredyty w 4 bankach spłacam terminowo. Nie mam jednak nieruchomości pod zastaw. Który z banków mi polecicie?
    Interesującą propozycję konsolidacyjną bez zabezpieczeń posiada Alior Bank. Jednak trzeba posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Kolejną może nawet lepszą alternatywą, będzie spotkanie w Domu Kredytowym, który posiada oferty z większości banków. Po przeanalizowaniu Pana sytuacji finansowej z uwzględnieniem preferencji, na pewno korzystny kredyt konsolidacyjny zaproponują. Wybór zależy od Pana. Podam jeszcze adres, gdzie znajdzie Pan szczegółowe informacje.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 12:34

Mieszka w
    Gliwice
    Siła Reputacji
    0

Naiwny kredytobiorca

Dzięki mojej naiwności dałem się ubłagać rodzinie, bym kredyt na zakup młyna wziął na siebie. Mieliśmy wspólnie prowadzić biznes i spłacać raty. Szybko okazało się, że kuzyn z kuzynką do interesów to i owszem, ale do spłacania kredytu to tylko ja pozostałem. Nie dałem rady. Sądziłem, że młyn wraz z działką zabiorą i będzie święty skopuj. Niestety, komornik nachodził mnie w domu rodziców, u których mieszkałem. Wyjechałem więc za granicę by zarobić pieniądze na spłatę długu a komornik mimo mojej nieobecności zajął ziemię, którą posiadałem i od rodziców, którzy są na skromnej emeryturze domagał się spłaty. Po 3 latach spłaciłem wszystko jednak teraz mam wpis w BIK i nie mogę dostać żadnego, nawet najmniejszego kredytu, chociaż dość dobrze zarabiam. Czy można coś z tym zrobić?

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Usunięcie wpisu w BIK

Cytat Napisał arkadian Zobacz post
    Dzięki mojej naiwności dałem się ubłagać rodzinie, bym kredyt na zakup młyna wziął na siebie. Mieliśmy wspólnie prowadzić biznes i spłacać raty. Szybko okazało się, że kuzyn z kuzynką do interesów to i owszem, ale do spłacania kredytu to tylko ja pozostałem. Nie dałem rady. Sądziłem, że młyn wraz z działką zabiorą i będzie święty skopuj. Niestety, komornik nachodził mnie w domu rodziców, u których mieszkałem. Wyjechałem więc za granicę by zarobić pieniądze na spłatę długu a komornik mimo mojej nieobecności zajął ziemię, którą posiadałem i od rodziców, którzy są na skromnej emeryturze domagał się spłaty. Po 3 latach spłaciłem wszystko jednak teraz mam wpis w BIK i nie mogę dostać żadnego, nawet najmniejszego kredytu, chociaż dość dobrze zarabiam. Czy można coś z tym zrobić?
    Nawet będąc za granicą zawsze można i należy próbować dogadać się z wierzycielem. Zacząć dokonywać jakichkolwiek wpłat, które będą zmniejszać zadłużenie i w ten sposób wykażemy dobrą wolę spłaty zaległości.

Jeżeli bank odmawia udzielenia kredytu, ze względu na posiadaną złą historię bankową, która zawsze jest sprawdzana w pierwszej kolejności w Biurze Informacji Kredytowej, to rejestr taki można wyczyścić. Po pierwsze trzeba mieć spłacone wszystkie należności, zobowiązania, uregulowane rachunki, dzięki którym delikwent został wpisany do rejestru BIK pod pozycją „spalony”. Najpierw wykonuje się analizę i przedstawia raport, to kosztuje 150 zł. Czyszczenie wynosi 250 zł. Po wyczyszczeniu BIK, zostaje odblokowany dostęp do kredytów.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 12:34

Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Potrzebny kredyt oddłużeniowy

Witam!

Obecnie mam zajęcie komornicze chciałabym je spłacić. Czy jest możliwość uzyskania kredytu lub pożyczki w formie gotówkowej by przelać pieniądze na komornika a ja płaciłabym mniejsze raty niż komornikowi? On nalicza mi jakieś wysokie kwoty. Teraz to muszę płacić i za jego usługi i wyższe odsetki do banków bo zaczęli naliczać mi odsetki od odsetek.

Proszę o odpowiedź wszystkich, którzy mieli podobne doświadczenia, jak z tego wyszli i gdzie ja mogą pożyczyć gotówkę by pozbyć się tego komornika?

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Kredyt oddłużeniowy - konsolidacyjny

Cytat Napisał jarosz Zobacz post
    Witam!

Obecnie mam zajęcie komornicze chciałabym je spłacić. Czy jest możliwość uzyskania kredytu lub pożyczki w formie gotówkowej by przelać pieniądze na komornika a ja płaciłabym mniejsze raty niż komornikowi? On nalicza mi jakieś wysokie kwoty. Teraz to muszę płacić i za jego usługi i wyższe odsetki do banków bo zaczęli naliczać mi odsetki od odsetek.

Proszę o odpowiedź wszystkich, którzy mieli podobne doświadczenia, jak z tego wyszli i gdzie ja mogą pożyczyć gotówkę by pozbyć się tego komornika?

Jeszcze raz przypomnę, że oddłużanie to usługa dotyczy pomocy prawnej w pełnym zakresie, również z windykacją komorniczą. Przeważnie w przeciągu 4 miesięcy pracy prawników, udaje się wyprowadzić klienta na finansową prostą.
    Kredyt oddłużeniowy, ( czyli konsolidacyjny) to coś zupełnie innego niż usługa oddłużania. To jeden kredyt, który spłaca wszystkie zobowiązania, zabezpieczony zwykle hipoteką domu lub mieszkania. Są również kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczenia hipotecznego. Można z niego skorzystać, jeśli zostanie uregulowana sytuacja prawna (np. zakończyłeś proces oddłużania) i nie figurujesz już w BIK. Rejestr został wyczyszczony.

By nie wpaść w pętlę zadłużenia, wszystkim osobom, które w miarę terminowo spłacają kredyty (wymagalny termin płatności raty nie może być przekroczony 30 dni). Jest dobry bank ( nie podaję jego nazwy by nie reklamować go, ale dane można znaleźć w zamieszonym linku w postach do kredytów konsolidacyjnych), w który oferuje on konsolidację również dla osób z nie najlepszą historią kredytową.

Co do pożyczki gotówkowej na spłatę komornika! To żaden bank nie udzieli Panu ani żadnej osobie, która posiada negatywną opinię w BIK, żadnego kredytu. Zalecam spróbować usługi oddłużania a wszystkim, którzy spłacają kredyty i chcą zmniejszyć wysokość zobowiązań a tym samym uchronić się od windykacji. Kluczem do tego jest kredyt oddłużeniowy czyli konsolidacyjny.

Witka
    Gość

Odp: Kredyt oddłużeniowy - konsolidacyjny

I tak z jednego kredytu w drugi, potem trzeci, potem oddłużanie czwartym kredytem, a potem zwieje gdzieś zagranicę i będą ją ścigać z firm typu windykacja we Włoszech, Anglii, czy Usa..
    masakra co te kredyty z nami robia dzisiaj.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 12:35

mezo
    Gość

Odp: Windykacja komornicza. Co robić?

Nie ma innego wyjścia jak pójść z nim na ugodę. Z komornikiem nie wygrasz.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia