Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Masz 2 opcje. Moim zdaniem.
    1. j.w. skasowac konto. Jesli zbyt wazny jest ten e-mail, to:
    2. Uzyc filtrow w kliencie pocztowym. Jesli sciagasz poczte bezposrednio na komp. uzyj dostepnych progr. do usuwania spamu.

Ponadto polcam sprawdzic sytem:
    - Spybot Search & Destroy;
    - Combofix
    - Gmer

Pwodem tego spamu, jak sadze, jest uzyskanie twojego e-maila przez spamerow i za pomoca automatow zalewana jest twoja skrzynka. Nigdy nie uzywaj jednego adresu do wszystkich twoich dzialan w Internecie. Posiadanie kilku kont, z roznymi haslami, jest jak najbardziej na miejscu. Im bardziej prywatne dane przechowujesz na koncie, tym bardziej skomplkowane haslo powinienes uzyc.

PS gdyby twoje konto zostalo przejete, to dosc szybko zostalbys zablokowany na home.pl jako spamer.

Pzdr

Początkujący
    Mieszka w
    Łódź
    Siła Reputacji
    0

Też byłam w takiej sytuacji, i to moi znajomi mnie poinformowali, że dostają ode mnie jakieś dziwne wiadomości... (a było to konto na google, wiec tam również się takie rzeczy zdarzają). Ja skasowałam konto, założyłam nowe, bo nie chciało mi się bawić w jakieś blokowanie adresów itp. No i hasło zrobiłam sobie trudniejsze

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Atak na pocztę

wystarczy zrobić skomplikowane hasło i problem z głowy. mi też sie raz to zdarzyło to zmieniłem haslo na trudne i problem minął

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tylko jak zapamiętać te skomplikowane hasła? Zapisywać w notesie? To bez sensu.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

jeżeli maile są z jednego adresu można go zablokować a jeżeli pochodzą z jednego adresu IP możesz napisać do andministratorów serwera żeby zablokowali maile z tego adresu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia