Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

czy lubicie facebook'a

mnie się już robi niedobrze na samą myśl o nim, W którą stronę nie zerknąć wszędzie facebook i facebook. Już nawet z naszą klasą nie było tyle zamieszania, a jak ostatnio kupiłem telefon w którym też była zakładka do niego i nie dało się jej usunąć, rzuciłem go w diabły i korzystam ze starego telefonu

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Może narażę się tutaj strasznie, ale serwisy typu NK czy Fejs głównie są dla ludzi prostych, nudzących się życiem. Nigdy, na nich nie miałem konta i nie będę miał.
    Oczywiście są tam tacy, którzy publikują ciekawe artykuły, zarabiają pieniądze itp, ale jest ich niewielu.

To tyle w pytaniu czy lubię Facebooka.

M

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Równie dobrze można by spytać czy się lubi telekomunikację, sieć GSM czy np Pocztę Polską. Facebook to po prostu system komunikacji między ludźmi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Smile czy lubicie facebook'a

Mnie Facebook nie przeszkadza. Nie wiem czy go lubię ... ale mam tam konto i nie uważam, że jest głównie dla ludzi prostych, nudzących się życiem.
    Serdecznie pozdrawiam - michael

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    XXX
    Siła Reputacji
    0

Ja nie lubię i się nim nie przejmuję, omijam z daleka. Chociaż też mnie wkurza jak wszędzie o tym mówią

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Facebook zmienia się od serwisu społecznościowego do narzędzia reklamy i kto wie czego jeszcze...To, że wszędzie widzicie facebooka znaczy, że może być tam coś wartościowego. Ja mam konto, ale nigdy nie spędzam na facebooku więcej niż 30min tygodniowo. Jest tam wiele interesujących kont organizacji, instytucji i imprez, które mnie interesują. Dzięki facebookowi na bieżąco dostaję infromacje co się dzieje w świecie interesującym mnie.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Podzielam opinię poprzednika; z wymienionych powodów warto mieć konto na FB i ja też jestem jego posiadaczem. Z drugiej strony ludzie niestety nie zdają sobie sprawy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w portalach społecznościowych i to jest problem, moim zdaniem, ważniejszy niż samo lubienie czy nielubienie wspomnianego serwisu. Lubić FB możemy, ale czy korzystamy z niego świadomie? Czy zdarzyło nam się zaglądnąć do ustawień prywatności naszego konta? Ostatnio chociażby pojawił się aktualny temat automatycznego wykrywania twarzy na zdjęciach zamieszczonych na FB - warto wiedzieć o co chodzi i np. że ta opcja jest automatycznie włączona.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Hmmm czy lubię FB hmm sama nie wiem. Uważam, że jest pożyteczny, bo można znaleźć swoich znajomych, których się gdzieś spotkało, a nie ma się już z nimi kontaktu, bo np. zgubiliśmy karteczkę z ich e-mailem czy telefonem. I teraz to w sumie jest najszybsza forma kontaktu oprócz telefonów oczywiście.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie. Ostatnio przez FB kontaktowałem się z kolegą, który pojechał na miesiąc do Grecji. Wygoda, niezawodność i w dodatku za darmo.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia