Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Tomasz Sidorowicz
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Propozycja na weekend

Kto się wybiera za tydzień na koncert Krzysztofa Krawczyka we Wrocławiu z okazji 50-lecia jego muzykowania ?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 13:46

pepka
    Gość

Sama proponuję rozejrzeć się za jakimś koncertem albo wybrać się do Kina. Czy też na dłuższą przejażdżkę.
    Warto jest sobie zajrzeć tutaj:
    (usunięte spamowanie) - na stronie można poczytać sobie o wszystkich imprezach organizowanych w Trójmieście oraz okolicach.
    Sama 19 sierpnia miałam na przykład przyjemność bawić sie na koncercie Justina Timberlake'a !
    Niesamowite wrażenia !

Tomasz Sidorowicz
    Gość

A ja byłem na Krawczyku i zarówno koncert jak i cały Weekend były udane. Rodzinka do mnie na Krzysia zjechała i bawiliśmy się 2 dni !!!

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja w ten weekend w święta proponuje sobie odpocząć przed tv z całą rodzinką My czekamy na Kumple z dżungli: Kierunek Biegun. Dzieci bardzo ja lubią wiec obejrzymy sobie razem na pulsie 2 w lany poniedziałek.

Początkujący Avatar Volter
    Mieszka w
    Polska, Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Uwielbiam weekendowe wypady, a w Polsce nie trudno o fajne miejsca, szczególnie że mamy ten komfort posiadania morza i gór, dzięki czemu wcale nie musimy jechać za granicę. Bardzo lubię jeździć nad morze, do Sopotu ale także i w góry, do Zakopanego gdzie jeżdżę zarówno zimą, jak i latem. Zawsze spotkać tu można miłych ludzi i dobrze się bawić. Wyjeżdżamy najczęściej całą paczką i wynajmujemy zazwyczaj lokum na 2-3 noce.

hecate
    Gość

Jako że teraz jest ostatni weekend wakacji, to podążając za naszą grupową tradycją wybieram się ze znajomymi na kajaki Mamy już wszystkie potrzebne rzeczy. Ostatnio dokupiliśmy jeszcze na (spam) boję ratowniczą, bo jedna z koleżanek ma uprawnienia ratownicze i lubi mieć przy sobie sprzęt zapewniający bezpieczeństwo. A muszę przyznać, że zawsze kładziemy duży nacisk na to, aby nasze wyprawy były przemyślane i bezpieczne
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-09-18 o 16:47 Powód: spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia