Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
    tomash23
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Reklama firmy w internecie

Jak myślisz o reklamie na poważnie to raczej nie obejdzie się bez pozycjonowania. Przydałby się też fanpage firmy na fajsie, a już absolutna podstawa to DOBRZE zrobiona stronka

Witka
    Gość

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Dziś bez strony firmowej nie ma biznesu że tak powiem No chyba że się sprzedaje w spożywczaku na rogu, to wtedy niepotrzebna.
    P.S Poza pozycjonowaniem i reklamą typu bannerowego, czy mailingu to na pewno ja bym sobie wstawiła na stronie jakąś wirtualną wycieczkę, czy jakieś ekstra slajdziki z ofertą najciekawszych rzeczy itd.

Dziś klient więcej patrzy niż czyta
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:14

Jak reklamować się w internecie i jaka reklama będzie skuteczna to temat rzeka i dużo tu zależy od branży, w której działasz, od konkurencji, od zasięgu jaki ma mieć reklama.

Obecność we wyszukiwarce Google - pozycjonowanie, reklamy google adwords
    Reklama w serwisach tematycznie powiązanych z Twoim oraz tam gdzie są Twoi potencjalni klienci - reklamy banerowe, reklamy kontekstowe
    Budowanie swojej pozycji eksperta w danej dziedzinie - stworzenie bloga specjalistycznego, udzielanie porad na forach, wypowiedzi do mediów
    Mailingi
    obecność/reklama w serwisach społecznościowych
    marketing rekomendacji/szeptany

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Reklama - Towarzystwo wzajemnej ADoracji

Czy reklama w internecie ma sens?

Jeśli wydasz milion na reklamę w sieci, wszyscy zobaczą Twoją kampanię. Jeśli wydasz milion na reklamę w TV, wszyscy kupią Twój produkt! Dlaczego reklama w sieci jest tak mało skuteczna?

dostałam zaproszenie na internet2K13, może od was dowiem się czegoś ciekawego co mnie twórczo zainspiruje ... ... licze na waszą łaskawość ...

Początkujący
    Mieszka w
    Międzybrodzie
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rebecca2001 Zobacz post
    Reklama - Towarzystwo wzajemnej ADoracji

Czy reklama w internecie ma sens?

Jeśli wydasz milion na reklamę w sieci, wszyscy zobaczą Twoją kampanię. Jeśli wydasz milion na reklamę w TV, wszyscy kupią Twój produkt! Dlaczego reklama w sieci jest tak mało skuteczna?

dostałam zaproszenie na internet2K13, może od was dowiem się czegoś ciekawego co mnie twórczo zainspiruje ... ... licze na waszą łaskawość ...
    Mnie to na szczęście nie dotyczy, bo tradycyjnej TV nie oglądam, jedynie TV internetowe pokroju youtube Ale jeśli to prawda, to akurat ciekawe, skoro internet ma dużo więcej odbiorców niż jakaś telewizja. Będę musiała poszukać statystyk
    Choć wydaje mi się, że po kampanii ślad w internecie zostanie i to możliwe iż całkiem spory przez pewien czas. A z TV jak reklama zniknie, to możesz jej szukać jedynie w internecie. Obecnie jeśli ktoś prowadzi kampanię telewizyjną, to równolegle działa też w sieci.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak jak to pisałem wielu osobom - przede wszystkim korzystajmy z portali społecznościowych. Dobrze prowadzony fanpage pozwoli przyciągnąć do naszej firmy naprawdę ogromne rzesze klientów.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak jak już ktoś wyżej wspomniał ciężko jest cokolwiek doradzić bez znajomości branży. Reklama w internecie owszem jest w dzisiejszych czasach bardzo istotna, jednak zależy do jakich odbiorców chcesz dotrzeć. Może nowy projekt logo firmy odświeży wizerunek? W moim przypadku się sprawdziło. Większość ludzi jest wzrokowcami, nie zapominaj o tym
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:14

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy która zajmuje się marketingiem efektywnościowym. Zajmie się ona znalezieniem dla nas dobrych stron internetowych, a my zapłacimy jej za efekty działań reklamowych- za kliknięcia czy zakup naszego produktu, w zależności od przyjętego modelu rozliczeniowego.
    Ostatnio edytowane przez agata1985 ; 17-09-13 o 10:05

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Uważam, że "sił należy spróbować wszędzie". W pierwszej kolejności dodałbym promowaną stronę do katalogów stron (najpierw sprawdziłbym ich jakość), następnie zacząłbym pisać krótkie tematyczne artykuły (nie niskiej jakości, takie, które można opublikować na stronach odwiedzanych przez Internautów), koniecznie założyłbym bloga (gdzie odpowiadałbym na najistotniejsze pytania), i nawiązywał "trwałe relacje w swojej grupie" (ale nie zapominałbym o tym, że jesteśmy konkurentami).

mezo
    Gość

W reklamie nie można zamykać się na pewne określone schematy szablony. W branży tej zwyciężają osoby kreatywne, pomysłowe. W internecie oprócz tradycyjnego i obowiązkowego pozycjonowania warto postawić na artykuły sponsorowane promocje na portalach typu zakupy grupowe czy buzz marketing. Niewielu jest specjalistów będących w stanie zorganizować to w profesjonalny sposób. Chcecie kreatywnej reklamy zgłoście się do SEO .
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-06-19 o 19:15 Powód: wycięty spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia