Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Co determinuje popularność aplikacji na smartphony?

Ostatnio zastanawiałam się nad tym jakie aplikacje mogły by być przydatne ludziom. Zawsze wydawało mi się, że aplikacja musi być w jakiś sposób użyteczna - pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów - organizery czasu, plannery, porównywarki cenowe, kalkulatory w końcu smartphony z nazwy podobno są smart.

Jednak po przeczytaniu artykułu o iFart Mobile naprawdę zwątpiłam.

Naprawdę nie rozumiem dlaczego jedna z najpopularniejszych aplikacji na iphone służy do ... wydawania wstydliwych dźwięków. Czy z iPhonowcami naprawdę jest aż tak źle?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Glupie rzeczy dają najwięcej radości.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

zgadzam się z poprzednikiem. Głupota jest zaraźliwa, a takie aplikacje ludzie ściągają i bawią się nimi góra parę tygodni. To czy je kasują z komórki, gdy już przestają ich używać, to już zupełnie inna kwestia

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pewnie wiekszosc z nich to "powazni" pracownicy, którzy muszą jakoś odreagować.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bardziej zaskakujące jest to, że taka aplikacja jest w stanie zarobić miliony dolarów dla swoich twórców przy niezbyt wymagającym pomyśle i realizacji.

Początkujący
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Siła Reputacji
    0

Prawo rynku. Jest popyt jest zarobek

Witka
    Gość

Cytat Napisał Justyna Kowalczyk Zobacz post
    Prawo rynku. Jest popyt jest zarobek
    Też prawda Ale co do aplikacji to fakt, masz np gry - dla masy i głupie gry i śmieszne gry - i na tym robią kasę, bo jest ich coraz więcej, a np aplikacje dla biznesu już jakoś super popularne nie są, - ale czy to znaczy, że przedsiębiorczość młodych siada?
    Sama nie wiem. Ja sobie zdjęłam parę apek na Samsunga tych biznesowych (ogarnik.mobi np ma fajne kalkulatory biznesowe), ale jest jasne że te pod biznes sa mniej popularne niż głupkowate gierki, które "odmóżdżają" po robocie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Co determinuje popularność aplikacji na smartphony?

Mi się wydaję że większość tych aplikacji piszę się dla jaj. Popatrz jaka grupa wiekowa korzysta że smartfonów

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wszelkie apki zorientowane lokalnie; mapy, planery, itp. w mojej branży to akurat temat na czasie, więc śledzimy rózne raporty i robimy badania większośc osób korzysta z apek związanych z lokalizacją oraz do totalnie głupich gierek na kibelek

masterchef
    Gość

Cytat Napisał kubalis Zobacz post
    Mi się wydaję że większość tych aplikacji piszę się dla jaj. Popatrz jaka grupa wiekowa korzysta że smartfonów
    faktycznie coś w tym jest, ja niby mam smartfona, a korzystam z kilku aplikacji maksymalnie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia