Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Twoja ocena: Yes No

Przede wszystkim ta akcja wymaga innego, niż darmowa interia, serwera. Próbuję się dostać od dwóch dni i widzę ciągle magiczny napis "Przeroczony dzienny limit transferu"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zglos sie moze do Radia Hype.pl - oni tez zdaje sie nie lubia KRRiT - na Dzien Matki skladaja Waniek nietypowe zyczenia )

http://hype.pl/indexx.php?action=antenka&id=22

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Abonament RTV dotyczy radia oraz telewizji ale tylko TVP1, TVP2, TV Regionalnej oraz nowego hitu: TVP Kultura. Powyzszych stacji nie oglądam ponieważ serwują one gnioty i tendencyjne poglądy zależne od tego, kto aktualnie jest przy władzy. A kasa na TVP wcale na TVP nie idzie. Natomiast za oglądanie TV komercyjnych "płacimy" oglądając emitowane przez nie reklamy. Nie oglądam = nie płacę!!!

Obstawiam, że jeżeli ktoś wyskoczy z poważnym projektem kasowania za net i tel.kom. to KRRiTV w końcu zostanie zmieciona z powierzchni ziemi. Chyba że nasze nadzwyczaj bierne społeczeństwo nic nie zrobi oprócz postanowienia niepłacenia...

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

W socjalistycznym społeczeństwie zawsze będą pomysły najbardziej bzdurne. Nie dlatego, że bzdurne, nie dlatego, że pomysły ale dlatego, że społeczeństwo jest socjalistyczne. W takim społeczeństwie można proponować wszystko np: majtki na głowę. To wcalenie jest śmieszne. Tak, minister może zaproponować uchwalenie prawa aby społeczeństwo socjalistyczne nosiło majtki na głowie. Jak może dojść do takiego pomysłu, a tak, jak doszło do pomysłu ministra zdrowia do używania bezkarnego narkotyków przez społeczeństwo. To roszczeniowe socjalistyczne społeczeństwo wymusza na ministrze zdrowia takie pomysły. Jestem prawie pewny, że Balickiemu ten pomysł nawet nie śnił się ale różnego rodzaju grupy nacisku, które chcą na tym zarobić podsuneły a może zażądały wolnej sprzedaży narkotyków w kraju.
    Więc to nie pomysł rady tylko jakiejś grupy, która chce coś popsuć w mediach i oczywiście na tym zarobić.
    Naprawdę, żadne argumenty wysuwane przez tą radę nie miały by racji bytu gdyby nie socjalistyczne i rozczeniowe społeczeństwo

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

dom'u znowu bysn... Moe nawet i mdrze chcesz powiedzie, ale Ci nie wychodzi. We si zdecyduj, czy to spoeczestwo jest roszczeniowe, czy grupy nacisku maj wadz... No chyba, e w w/w pezykadzie z Balickim - tene znalaz si midzi motem(spoeczestwo), a kowadem(grupy nacisku).

Co do tematu gwnego - ju si zdyem przyzwyczai do durnowatych pomysw, durnowatych wadz. Co nie znaczy, e mi si to podoba... :evil:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a ja powiem tylko tyle że w takim razie powinno się płacić takim radom za granicą bo zagranicznych stacji radiowych też można słuchać... ale czego sie nie zrobi żeby sobie od gęby nie odjąć a kasy natrzepać...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Właśnie i tu jest sedno - kolejny bzdurny pomysł który może zrujnować nasze państwo ale ktoś dostanie za niego kase i się pokaże... :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jak doszło do pomysłu ministra zdrowia do używania bezkarnego narkotyków przez społeczeństwo
    moze tak ze ma troche oleju w glowie i zauwazyl ze ak zalegalizuje w pewnym stopniu narkotyki to na komisariatach i w wiezieniach nie bedzie ladowalo dodatkowo dajmy na to 10000 porzadnych pietnastolatkow z dobrych domow rocznie ktorzy beda przeklianc policje a przez taka "przygode" na komisariacie czy w areszcie moga sie stoczyc i dolaczyc do grupy ktora ich ochroni przed represjami zato ze raz w zyciu zdarzylo im sie zapalic trawe. poza tym beda sie buntowac.

prezentujesz takie samo rozczeniow zachowanie. jednostka nie jest dostatecznie madra zeby zdecydowac czy brac narkotyki, ale ty nie bierzesz i wszyscy maja tak robic, choc dorosla osoba bioraca narkotyki nie szkodzi nikomu procz siebie a legalizacja ukrecilaby leb bardzo dobrze prosperujacemu biznesowi ktry teraz jest w rekach mafii.

prezentujesz typowo komunistyczne podejscie - jednostka jest za glupia zeby o sobie decydowac a kto za nia zadecyduje czy co jej kaze robic to juz mniejszy problem - byle tobie sie podobalo.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

r-mi jak możesz się domyślić, że mi to jednym słowem wisi.
    Jak ta jednostka chce stracić życie na własne żadanie mnie to nie interesuje. Interesuje mnie to, że społeczeństwo musi odsuwać nogami te jednostki nawalone narkotykamy aby przejść. Najwięcej jest tego tatałajstwa na ciągach handlowych i proszą o pieniądze na jeszcze.
    Nie jestem też zainteresowany aby z mojego i innych podatków taki nawalony bezmózgowiec był utrzymywany przy życiu i leczony.
    Porządny człowiek i myślący człowiek nie tknie narkotyków.
    Porządny i myślący człowiek wie do czego prowadzą narkotyki i aby odciążyć tak biedne społeczeństwo tworzy własną grupę narkotyzującą się i opodakowującą się na wypadek chorób związanych z narkotykami.
    Porządny i myślący człowiek w danym temacie pisze na temat.
    Czy mam rozumieć, że piszesz na tzw haju bo tematem jest:
    KRRiT chce nie tylko wprowadzić koncesje na programy radiowe i telewizyjne rozpowszechniane tylko przez Internet, ale także zamierza zmusić posiadaczy komputerów oraz telefonów komórkowych (umożliwiających odbiór programów radia i telewizji) do płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dom slusznie ze kazdy dorosly czlowiek moze zrobic ze swoim zyciem co chce dlatego nie powinno sie deleglizowac uzywek. jednak nie wiesz co piszesz chyba. pierwsze nazywasz pomysl legalizacji poronionym a pozniej glosisz takie poglady.

Jesli wymagasz od innych zeby sie trzymali tematu to samemu to rob. o ile pamietam to ty pisales o socjalizmie i narkotykach tutaj

EOT

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia