Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

KRRiTV i jej grubo poronione pomysły

Najpierw link:
    http://tinyurl.com/dwgqy

Teraz komentarz:
    Xhejn mać czy w tym kraju nie będzie nigdy normalnie? KRRiTV chce abonamentu za komputery bo przez internet można słuchać radia i oglądać TV. No bez przesady! Czy sciągnięcie ze strony TVP poprzedniego wydania wiadomości, panoramy czy teleexpresu to jest juz xhejn oglądanie telewizji? Dobra... może polskie radio da się słuchać. Ale dlaczego oni domniemują, że ja tego badziewia słucham? Nigdy w życiu nie słuchałem, żadnej państwowej rozgłośni. Chyba, że chcą pobierać bonament za to, że można sobie odpalić stream z TVN24. Trzeba będzie jaką obywatelską inicjatywe przeciw temu gównianemu tworowi jakim jest KRRiTV.

Mam cichą nadzieje, że zwolennicy wolnego rynku (a są tacy w polityce i chwała Bogu) skutecznie będą się tym poronionym pomysłom przeciwstawiać.

Anonymous
    Gość

Jedyna rada. Sprywatyzować KRRiT i TVP do tego stopnia, żeby ludzie sami decydowali czy chca odbierać TVP czy nie. Jak nie - to KRRiT nic do nich..

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Rozstrzelać jak najszybciej kacyków z KRRiTV i szefostwo TVP. Do tego przybrałbym administrację publiczną. Ale Wy i tak wiecie kogo ja bym rozstrzelał :P Pomysł wydaje mi się poroniony, ale weźcie pod uwagę, że oni nie rozumieją zależnośco rynku, całej ekonomii, strategii marketingowych. To banda która dostała się do korytka przez znajomości a nie umiejętności.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

http://di.com.pl/news/9967,0.html

Tutaj macie wyciag z 3 tekstow na Rzeczpospolitej, w ktorych omawiana jest ta sprawa.

Trzeba o tym trabic i ostro najezdzac na te ich poronione pomysly. Juz pare razy ciency politycy ugieli sie pod silnym naporem internautow i mysle, ze masowa akcja moglaby nawet doprowadzic do rozwiazania tego pazernego organu, a przynajmniej do zalamania psychicznego jego czlonkow :twisted:
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Po co, przeca i tak przez swoje dzialania wkrotce sie unicestwią. To ostatnie podrygi tej instytucji, która probuje pokazać, ze moze byc potrzebna...w sciaganiu haraczu.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

admin
    Siła Reputacji
    10

organ sie unicestwi, ale warcholy pozostana i beda dalej wciskac sie do innych instytucji. tych ludzi powinno sie wyeliminowac z zycia spolecznego, bo po prostu totalnie nam wszystkim szkodza.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Likwidacja KRRiT

Witam!

Widzę, że podobnie jak mnie i wielu innych internautów, również Was - delikatnie mówiąc - zdenerwował najnowszy pomysł KRRiT. Z tym że ten projekt to jest tylko jeden z wielu przykładów na to, jak instytucja Krajowej Rady zdegenerowała się w ciągu kilkunastu lat swojego istenienia.

Zapoczątkowałem akcję, która rozwija się całkiem nieźle, mającą na celu całkowitą LIKWIDACJĘ Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Jeśli chcecie poznać szczegóły, lub wesprzeć akcję, do czego zachęcam - zapraszam na http://www.likwidacja.rox.pl

Nie stoi za tym żadna partia, organizacja ani nic takiego. To moja prywatna inicjatywa, wspierana przez innych, rozsądnie myślących internautów.

Anonymous
    Gość

Lubie ludzi z inicjatywą, nie lubie KRRiT...czemu miałbym nie odwiedzic tej stronki?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jestem jak najbardziej za! Może DI poparłoby jakąś tą inicjatywę np wrzucając link do tej stronki w formie bannerka na stronie głównej serwisu?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia