Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Prestiżu nie ma, ale zawsze jest satysfakcja.

Cytat Napisał rewan Zobacz post
    to jest najlepsze, nikt nie zatrudni bo nie ma doświadczenia zdobytego. A nie ma, bo nikt nie chce zatrudnić...
    oto polska właśnie !!!!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach posiadanie magistra to nie jest żadne halo, ale mimo to, na pewno jest wielu takich ludzi, którzy może o nim marzą, a z jakichś przyczyn nie mogą go mieć. W każdym bądź razie po uzyskaniu magistra powinna pozostać satysfakcja z wykonanej pracy i miłe wspomnienie na pewno genialnego czasu. Tak jak już zostało wcześniej napisane, doświadczenie jest ważne. Ja naprawdę bardzo wiele robiłam i udzielałam się podczas studiów. Praca na rzecz różnorodnych organizacji etc, ale mimo tego to nie wystarczy. Dlatego zaczęłam szukać praktyki, bo aby mieć dobrą pracę, trzeba od czegoś zacząć. I jak na razie jestem zadowolona. Mam praktykę i niedługo zamierzam szukać kolejnej bądź jakiegoś trainee program.. się jeszcze zobaczy co i jak.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja też jestem magistrem. Po obronie pół roku trzeba było szukać pracy, aż doszło do tego, że ledwo udało mi się wywalczyć staż z UP i marne 120% zasiłku.....a moją rozmowę o staż przeprowadzał koleś rocznik 1988 ;/ i po co ten magister?!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Obecnie magistrów jest zbyt dużo, dlatego tez papierek niewiele znaczy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Witamy w zacnym gronie NArazie możesz odrobić staż, ale musisz naprawdę często odwidzać przemiłe panie w pup-ie. Ja skończyłam staż i ... od 6 miesięcy jestem bezrobotną z wyższym tytułem
    Ostatnio edytowane przez asi.a ; 06-07-11 o 15:02

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

to takie smutne...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

To nie jest tak, że masz papierek i nagle wszystkie drzwi stoją otworem. Kiedyś mgr wystarczał, teraz musisz podyplomówki robić, kursy. W mojej firmie gdzie pracuje jest dobry wyraz tego. Ludzie młodzi, przychodzą i co... dostają ciut powyżej najniższej krajowej. Dopiero gdy przepracują jakiś okres (2 lata) dostają więcej. Dlatego też dużo ludzi odeszło lub zmieniło pracę, ale gdzie indziej było podobnie. Chyba, że ktoś wykonuje zawód "syn dyrektora" to wtedy może sobie powiedzieć, że za bycie ma się dobre stanowisko

taniklucz.pl - tanie klucze aktywacyjne do gier Steam, Battle.Net, Origin, uPlay, GOG.com
    Ostatnio edytowane przez miszkos ; 15-12-15 o 14:17

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

może satysfakcja i jest, ale i tak dyplom idzie do szuflady i raczej nie umieszcza się tego na wizytówkach. Inaczej rzecz się ma u prawników, lekarzy itp. gdzie im więcej się ma przedrostków tym "lepiej".
    zgadzam się z wypowiedzią wyżej, że teraz potrzebne są wszelkie kursy, szkolenia, nie tylko papier z uczelni

Początkujący
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła Reputacji
    0

Wiem, co masz na myśli. W tym roku zrobiłem licencjat i jako, że prowadzę w tym momencie własna firmę nie mam zamiaru iść chociażby na studia zaoczne. Wolę zdobywać doświadczenie. W tym kraju niestety albo i stety tylko to się liczy.

Głowa do góry

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia