Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

internet mobilny. Co wybrać?

Witam
    Możecie polecić jakiś net mobilny?
    Zalezy mi bardzo na zasięgu. Jesli chodzi o cene to maks. do 60-80 zł (mogą być oferty z netbookiem). Miał ktoś z Was jakieś doświadczenia?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Słyszałem nienajgorze opinie o Orange, ale to od ludzi z Warszawy. Zależy gdzie mieszkasz, ale chyba w każdej sieci możesz wziąć taką usługę na 10 dni na testy.

Odradzam PLAY.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jesli odradzasz play to chociaz napisz dalczego. Wg najnowszych badan Play jest na 1 miejscu jesli chodzi o zasieg (90% w polsce) mozna to sobie sprawdzic. Cenowo tez wychodzi najlepiej bo za 79 zl masz 16 gb limitu i transfer 4 mbit

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Tak, ciekawe kto te badania przeprowadził. Mam znajomych, którzy są w play, klną na to i narzekają Cenowo jest najlepiej, ale czy jakościowo to nie wiem - zależy od miasta.

Znajomy w Czestochowie w samym centrum tego uzywa i nie jjest zadowolony - sam widzialem jak to dziala.

To samo jest z telefonia Play, jesli uzywasz ich nadajnikow to nic nie slyszysz i gubisz zasieg ;D dlatego ja mam telefon w play ale lacze sie przez Plusa

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jedyna osoba, którą znam która w miarę pozytywnie wyrażała się o internecie mobilnym miała go w Erze. Ogólnie zanim się coś takiego zamówi warto sprawdzić u kogoś czy to w ogóle działa. Ja niby mieszkam w miejscu o normalnym poziomie sygnału, a o internecie mobilnym to mogę sobie tylko pomarzyć...

Niemniej ogólnie Ery nie polecam, bo to firma znana powszechnie z przekrętów, wykorzystywania zaufania klientów i dodawania ekstra minut do rachunku.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odradzam Play zarówno jako GSM i internet. Przez 2 tygodnie pobytu w świętokrzyskim musiałem z netu korzystać po gminnych kafejkach, bo mobile Play to porażka w większości miejsc w ogóle nie miał zasięgu

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli zamierzasz używać internetu w dużym mieście to polecam Play. Używam w Warszawie i nie ma najmniejszych problemów z zasięgiem i szybkością. Używałem BlueConnect i Play wypada przy nim dużo lepiej. BlueConnect jest niestabilny i najczęściej chodził mi na bardzo wolnych prędkościach.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

A skorzystał ktoś z Was już z oferty internetu mobilnego Orange za 9 zł? Jakie wrażenia? Bo oferta wydaje się atrakcyjna i zastanawiam się, gdzie jest haczyk?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

zdecydowanie nowa oferta polsatu bije na łeb konkurencję

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Oferta polsatu jest dobra, ale tylko w większych miastach. Jeśli chodzi o zasięg to najlepiej wypada tu Orange i plus.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia