Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Twoja ocena: Yes No

Problem z wifi w telefonie nokia x3-02 ! POMOCY!!

Witam. Kupiłam sobie telefon nokia x3-02 i mam problem. Otóż pierwszego dnia gdy włączyłam internet, wyszukala sie siec wlan z mojego komputera "neostrada", wcisnęłam i wyskoczylo by wpisac kod od neostady. Po wpisaniu wyskoczylo ze kod nieprawidlowy, choc wpisywalam dobry. nastepnego dnia to samo. Dzisiaj gdy chcialam to samo zrobic wyskoczylo juz po wyszukaniu sieci wlan "neostarada", że łącze niedostepne.. już nie wiem co mam zrobic... pomozcie prosze!! z góry dzieki

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

polecam sprawdzić dokładnie kod, tutaj będzie zależało od kilku aspektów, Czy połączenie jest szyfrowanie.. jeżeli tak to wyłącz szyfrowanie i wtedy spróbuj, będziesz pewna czy to wina połączenia.

Mam podobny problem z tym samym telefonem. Klucz WEP w porządku, wyszukuje mi sieć, dobra siła sygnału, a kiedy próbuję się połączyć, wyświetla mi się komunikat "Łącze niedostępne" lub też "Sieć nie jest już dostępna". Co z tym można zrobić?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Może coś głębiej w konfiguracji telefonu jest spraprane i tworzy się jakiś konfilkt. Trzeba wszystko po kolei dobrze skonfigurować, może ręcznie wpisać IP - kombinuj. Mi działa, a też miałem takie problemy. W końcu ręcznie ustawiłem system zabezpieczeń, adresy ip, dnsy i jakoś się połączyło.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja mam podobny model noki i też czasami dziły się podobne rzeczy, lecz wkońcu udało mi się poprawnie skonfigurować.
    W twoim przpadku radze sprawdzić hasło, oraz konfiguracje ewentualnie sprubowadź wogule zdjąć hasło (tylko chwilowo ponieważ latwo się włamać przez niezabespieczoną sieć).

Życze szczęścia

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia