Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Mnie się wydaje, że stać. W restauracjach, gdzie jest smaczne jedzenie, trudno o wolny stolik w godzinach popołudniowo-wieczornych i w weekendy. Z tym, że ludzie chyba wybierają tańsze restauracje, w tych droższych nigdy nie ma problemu ze znalezieniem miejsca

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja chyba jak większość od czasu do czasu pozwolę sobie na chińszczyznę czy kebaba. Ale typowe restauracje zabijają cenami. Czasem się zastanawiam z czego oni się utrzymują?... Kiedyś na urodziny mamy zabrałem ją do restauracji na kolację, jedno danie kosztowało 60zł Po wyjściu i ja i mama stwierdziliśmy,że za takie pieniądze,to przynajmniej człowiek powinien wyjść najedzony. A my w domu zrobiliśmy jeszcze pizze własnej roboty

wielkibrat
    Gość

Stać, ale pytanie co im bardziej odpowiada. Ja wolę iść u nas we Wrocku do Party Pizza niż do drogiej knajpy, bo dobrze zjem za kilka razy mniejszą kasę. Po co przepłacać? Szczególnie, że dobrze można zjeść za znacznie mniej kasy?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Osobiście wole jedzenie w domku, bo smaczniejsze. Czasami gdzieś wyjdę, coś zjem na mieście. W pracy praktykujemy zamawianie obiadów na dowóz, ale to tez nie to co domowe.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zdecydowanie ludzie się odzwyczaili chodzenia do restauracji a same restauracje również nie zachęcają swoimi cenami..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wiesz, to zależy w jakich knajpach. My wychodzimy tak 3x w tyg, bo każde z nas pracuje i zwyczajnie nie mamy czasu - a tak to często spotykamy się wieczorem na kolacji, po pracy, a później jedziemy do domu.

Miro
    Gość

Duże miasto, dobre zarobki, mało czasu to oczywiste. Nie ma czasu na stanie przy garach.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie, jak wiadomo, że domowe gotowanie to kupa czasu zmarnowana.

Miro
    Gość

Oczywiści to się wzięło z kultury śląskiej gdzie górnik zarabiał na całą rodzinę a kobieta w domu dzieci i gary. Z resztą tak tez było w PRL w innych zawodach. Mężczyzna miał zarobić na utrzymanie i wszystko, a restauracji to jadał w dzień wypłaty, 2 lornetki i meduzę ;-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na pewno barierą są niskie stawki i często byle jakie zarobki. Głupio iść do restauracji czy kupić kawę za 10 zł jak się ma ochotę np. w lipcu wyjechać gdzieś na weekend. Wtedy - tak, ale to są właśnie polskie wakacje dla sporej części społeczeństwa :/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia