Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90
    Miro
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Podkreślam, że bieda i warunki powojwnnej Polski nie dały nam szans rozwinąć kultury jadania powszechnego w restauracjach.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zależy, co rozumiemy pod pojęciem restauracji. Ja często nie mam gdzie usiąść, tak są zapełnione lokale.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

stać, zależy co i gdzie się je.
    W Sphinx obiad kosztuje 25 zł, a dwa obiady obok 20 zł z tym że tam płaci się za 100 gram tego co się nakłada.
    Oczywiście nawet przy takich cenach do restauracji nie chodzi się codziennie.

Miro
    Gość

Obiad 25x 2 osoby w rodzinie, 20 dni pracy to daje 1000 zł na same obiady.Kiedy dobrze zarabiam, dużo czasu na przygotowanie posiłku nie mam, wtedy oczywiście codziennie inna restauracja.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

My korzystamy dość często, ale nie nazwałabym wszystkich knajp, w których jemy, restauracjami.

Miro
    Gość

Zgadza się, ale jak polikwidowali bary mleczne to wszyscy mają restauracje, albo knajpy )

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja mam swoją ulubioną knajpkę i chodzę do niej raz w miesiącu...Kiedyś bywało sie co tydzień...

tomektr
    Gość

Cytat Napisał balbinka Zobacz post
    Mnie się wydaje, że coraz więcej osób chodzi do restauracji. Jest to widoczne szczególnie w większych miastach.
    Chyba tylko w większych. W tak zwanej Polsce gminnej, wizyty w restauracjach to rzadkość. Z resztą - restauracje to rzadkość. Wyjątkiem są miejscowości turystyczne/przelotowe itp., ale to już inny temat.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czy polskie społeczeństwo stać na jedzenie w restauracjach?

można znalezc tanie knajpki na każdą kieszeń, jest teraz wiele fajnych ofert. Czasami i za 10 złotych można coś zjesc i wypic

Miro
    Gość

Odp: Czy polskie społeczeństwo stać na jedzenie w restauracjach?

Za 10 to ciężko, Kebab na stojaka, najwyżej. Powstają co prawda lokale, na wzór PRL-owskich gdzie wszystko za 5 zł kielonek i 5 meduza ale porcje malutkie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia