Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Biuro rachunkowe dla firmy

Cytat Napisał mir123bych Zobacz post
    Ja sam przeszedłem dwa szkolenia i sam wystawiam faktury online. Stwierdziłem że dla kilkudziesięciu faktur nie ma sensu płacić 200 zł. za księgową.

Jakie to było szkolenie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Księgowość najlepiej ogarniać samemu. Jest dużo fajnych programów, które umożliwiają człowiekowi prowadzenie księgowości internetowej. Godna uwagi jest np. wfirma. To proste i nie kosztuje wiele.

andzia
    Gość

Wy naprawdę macie czas i tyle odwagi żeby samemu prowadzić sobie księgowość i jeszcze chodzić na jakies kursy księgowe? jesli tak to podziwiam i zazdroszczę
    bo ja nawet miałam bardzo często problemy z tym żeby dowieźć księgowej faktury na czas
    ja nawet zmieniłam ostatnio biuro rachunkowe na bardziej korzystne dla mnie (teraz mnie obsługują Super Księgi z Wrocławia (spam) ) bo po dokumenty sami do mnie przyjeżdżają, mam dostęp online, wsparcie prawne,finansowe i windykacyjne w jednym miejscu. Przy moim zabieganiu i braku czasu to idealne rozwiązanie. I finansowo też korzystniej wyszłam bo nie dość że mam przez pierwszy kwartał rabat 50% na wszystko to i miesięcznie sa tańsi niż poprzednie biuro
    Nawet przeniesieniem dokumentów z poprzedniego biura Super Księgi sie zajęły, ja nie musiałam tam nawet jechać - powiem wam że wygoda z takim biurem
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 13:15

marysia
    Gość

Jeszcze jedna sprawa - warto zawczasu zorientować się, czy biuro oferuje też przechowywanie i archiwizowanie dokmentów. Mówię z własnego doświadczenia, bo ja o to niestety nie zadbałam.
    Teraz prawdopodobnie będę musiała zlecić przechowywanie dokumentów zewnętrznej firmie, takiej jak ta: (spam) , bo już powoli zaczyna mnie to przerastać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 13:15

carolajn
    Gość

Ja zdecydowałam sie na infakt. Dwa miesiące są za darmo

Charles_Seven
    Gość

Lightbulb Odp: Biuro rachunkowe dla firmy

W przypadku poszukiwania biura rachunkowego warto zajrzeć na stronę (spam). Serwis bezpłatnie dopasowuje najlepsze oferty biur rachunkowych. Wystarczy wypełnić krótki formularz dotyczący swoich wymagań i potrzeb. Po krótkim czasie oferta pojawi się u Państwa.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-05-16 o 19:52

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia