Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Biuro rachunkowe dla firmy

Witam, zakładam swoją małą firmę, ale zupełnie nie mam głowy do księgowości. Chciałbym płacić biurze rachunkowemu i zając się swoimi sprawami. Jednak nigdy nie miałem kontaktu z takimi. Możecie mi coś doradzić? W sumie najlepiej w Warszawie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Witam również. Korzystam z usług biura www.gradatim.pl w sumie już od dłuższego czasu chyba już parę lat. Naprawdę dobrze wykonują powierzone im zadania, w ogóle się nie martwię o problemy papierkowo-finansowe, a jak powstają jakieś pytania czy wątpliwości to nie ma żadnego kłopotu by z nimi się skontaktować. Też mieszkam w stolicy, a ich biuro mieści się w samym centrum, mi to akurat po drodze

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

korzystanie z biur to dobre wyjście - nie dość że oszczędzamy czas to jescze mamy pewność że robi to ktoś, kto się na tym zna. najlepiej właśnie biuro gdzieś blisko, żeby w kazdej chwili wpaść z wizytą jak zajdzie potrzeba.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

tak naprawde to zalezy czy bedziesz wykonywac stale prace czy rozne rodzaje, po co ci biuro jesli twoje faktury beda zawsze za to samo, a jak rozliczyc samochod w amortyzacji albo jak wpisac koszty to zadna filozofia,

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Polecam Augur. Bardzo przyzwoita firma. Biuro mają na warszawskim Żoliborzu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej chyba przeszukać ofertę biur rachunkowych w okolicy w której mieszkamy czy pracujemy (czasem trzeba dostarczyć do biura dokumenty). Warto też sprawdzić czy biuro posiada uprawnienia i ubezpieczenie.

Miro
    Gość

Teraz biura działają na zasadzie licencji i muszą opłacać ubezpieczenia OC.Najważniejsze to dobra umowa z biurem i trzymaj się dat przekazywania dokumentów.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A jak dużą masz firmę?
    Jak małą to moim zdaniem bardziej opłaca się jakiś program do księgowania przez internet, a jak większą to faktycznie szukać trzeba dobrego biura ze specjalistami

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dobrze jest poszukać sprawdzonego biura, popytać znajomych, może ktoś korzysta i będzie mógł coś podpowiedzieć. Warto, aby w umowie z biurem rachunkowym był zapis, że biuro ponosi odpowiedzialność za ewentualne błędy. Niektóre z biur unikają tego, więc pierwszą selekcję możesz zrobić w ten sposób.

pijasz
    Gość

Ja np zajmuje się sam księgowością, myśle że jak nie prowadzisz ogromnego biznesu z łatwością sama sobie poradzisz.
    Jak chcesz zapytaj jeszcze na forum o finansach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 17:31

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia