Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Właśnie, apropo partycjowania. Jak będzie przebiegać instalowanie windowsa. Dam bootowanie z płyty, i wtedy powinna wyskoczyć później informacja o podziale dysku na partycje ? czy jak ?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mam pewien problem. Po kolei:

Wyłączyłem kompa, zmieniłem dyski, włączyłem kompa, przeszedłem do biosu, w Advanced ... ... ustawiłem na bootowanie z CD room ( były tam: first boot i na początku było tam floppy, second boot było tam hard disk, i third boot gdize było cd-room. Zmieniłem pierwsze ) uruchomiło mi ponownie kompa i było ładowanie takim szarym paskiem windowsa, później pisało że uruchamia Windows i przeszło mi tak jakby na pulpit, bez paska etc, widziałem sam kursor i nic się nie działo. Powinno wyskoczyć wtedy info o wyborze języka i powinna się włączyć instalacja windowsa. Mi ona się nie pojawiła. Co robić?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Albo walnięta płyta albo nie nacisnąłeś dowolnego guzika kiedy komputer o to prosił. Sprawdź na płytce z innym systemem, może napęd Ci nie działa.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

najprościej będzie spróbować z innej płytki zainstalować - tą skopiować albo spróbować z pendrive'a.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Z tego co pamiętam, to instalator Windows odwrotnie do wszelkich innych tego rodzaju płyt na świecie oczekuje na naciśnięcie dowolnego klawisza, a bez tego automatycznie się z CD nie uruchomi... (MS zawsze musi coś zrobić na opak...)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia