Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Red face Aktualizacja programu.

Witam, czy ktoś może mi napisać w miarę prosty sposób, jak zaktualizować program:Spybot-Search&Destory do najnowszej wersji, nie znając języka angielskiego?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Albo wejść na stronę http://www.safer-networking.org/pl/index.html która jest po polsku i pobrać sobie polską najnowszą wersję programu, albo po uruchomieniu programu kliknąć w Search for Updates, a następnie wybrać z listy jakiś serwer blisko kraju zamieszkania (mają flagi i napisane jest gdzie jest który), po czym kliknąć w Continue. - Pojawi się lista rzeczy do pobrania, które powinny się były automatycznie zaznaczyć. Teraz klikamy w Download, a potem jak się wszystko pobierze w Exit. I gotowe.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dziękuję za radę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tylko mam jeszcze taki mały problem,zrobiłam dokładnie tak jak mi poradziłeś z tym że w momencie ,kiedy doszłam do Exit,pojawił się taki komunikat: Ostrzeżenie -Najpierw wybierz pliki do aktualizacji.Naciskając na wydawało by się odpowiednie miejsca "ramki",nic się nie zmieniło.Nie wiem jak mogę Ci to jaśniej opisać.Mówiąc zwiężle w sumie zainstalowało się ,ale czy to kompletne i aktualne,to właściwie nie wiem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Łatwo sprawdzić. Wystarczy uruchomić aktualizację jeszcze raz i sprawdzić czy coś się pojawia w okienku do pobierania.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Aktualizacja programu

Cytat Napisał Grzech Zobacz post
    Łatwo sprawdzić. Wystarczy uruchomić aktualizację jeszcze raz i sprawdzić czy coś się pojawia w okienku do pobierania.
    Łatwo jak ktoś się na tym zna.Sprawdziłam jeszcze raz tę aktualizację,niestety to okienko o którym wspominałeś w ogóle mi się nie otwiera.Czyli jak się domyślam raczej nie zaktualizowałam tego programu.Sprawdziłam również w:Przegląd histori aktualizacji,też tego nie znalazłam niestety.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

O_o
    Skoro masz problemy z angielskim, to na kiego wała Ci angielskojęzyczna wersja ? o_O
    Odinstaluj, zainstaluj po polsku. Jak ? Z Menu Start i folderu Spybot-a, Panelu Sterowania i Dodaj lub Usuń programy, jakimś programem do deinstalacji, itd.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dziękuję za rady,jakoś już sobie poradzę.Teoria czasami nie jest znowu taka nudna.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie polecam tego Spybot-Search&Destroy. Zamiast niego użyj lepiej Malwarebytes-AntiMalware ma polski interfejs.

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Cytat Napisał switch Zobacz post
    Nie polecam tego Spybot-Search&Destroy. Zamiast niego użyj lepiej Malwarebytes-AntiMalware ma polski interfejs.
    Dlaczego nie polecasz? Moim zdaniem, po przejrzeniu opisu programu autorstwa Malwarebytes zamieszczonego na dobreprogramy, nie warto zawracać sobie nim głowy - brak "ochrony rezydentnej" dyskwalifikuje go do używania przez mniej świadomych użytkowników PC.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia