Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Olej lniany

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Olej lniany

Cześć wam

Powiedzcie mi, czy ktoś zażywał już ten olej lniany ? Jak wrażenia? Pomaga?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

witam.olej lniany,działa wtedy,kiedy jest tłoczony na zimno,kupować należy go wyłącznie w aptekach,szanujące sie apteki mają go w małych lodówkach.Ten olej faktycznie działa,ja go zażywam dopiero przez 6 tygodni,po 3 stołowe łyzki dziennie.Układ pokarmowy zaczął działać,w związku z tarczycą miałam z nim problem,lepiej zapamietuję fakty itd.W dobrym oleju jest omega 3i 6 to samo mówi za siebie.Podoba mi się równiez to że,moja skóra już nie jest jak rybia łuska,a taką była bo tarczyca mi zastrajkowała.

Siła Reputacji
    0

i wlosy staja sie sprezyste i blyszczace... wygladajace na bardzo zdrowe

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

lepeij kupić na wsi taki tłoczony w domu lub codziennie pić napar ze świeżo zmielonego siemienia lnianego zalanego gorącą wodą.

Początkujący moderator
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

W aptekach nie widziałam, ale są sklepy ze zdrową żywnością, w których można kupić. Poza tym, polecam też sprawdzonych sprzedawców lub e-sklepy w internecie. Ale tylko takie, które wiadomo, że sprzedają go w sporych ilościach - tym samym jest świeży, a nie zalega w magazynie.
    Pozdrawiam,
    Kasia Ryfka-Cygan
    Hidden Content - Biznes Internetowy kobiecym okiem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Red face olej lniany

Witam, ja używam oleju lnianego i bardzo sobie chwalę. Trochę czytałam na temat różnych diet i dowiedziałam się jak ważne dla naszego organizmu są kwasy omega3, a co za tym idzie, że najlepszym ich źródłem są siemię lniane i zimnotłoczony olej lniany. Olej włączyłam do jadłospisu 2 miesiące temu. Łykam 1 łyżkę dziennie, jeśli to możliwe dodaję do innych potraw (oczywiście nie smażę na nim, to by zabiło wszystkie jego prozdrowotne właściwości). Lepiej trawię, mam lepsze ciśnienie, o wyglądzie włosów nie wspominając. Zaopatruję się w e-sklepie zielony nurt , jest świeżo i szybko. Dodam, że olej lniany jest dużo bogatszy w omega3 niż olej z wątroby rekina, ot...ciekawostka. Pozdrawiam.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

olej lniany można kupić w zasadzie w każdym sklepie ze zdrową żywnością, a tych obecnie przybywa i przybywa

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia