Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Smile Capital Express

Słyszeliście o Capital Express? Dzięki temu projektowi małe i średnie przedsiębiorstwa mogą otrzymać 100% dofinansowania na przygotowanie dokumentacji potrzebnej do oferty publicznej lub prywatnej.

Ekstra sprawa ten Capital Express – zapewniają pieniądze na rozruch firmy w krytycznym dla wielu małych przedsiębiorstw momencie.
    Przygotowanie wszystkich papierów potrzebnych nawet na NC to nie taka prosta sprawa, sporo to kosztuje i też trwa trochę czasu więc jeśli ktoś może w tym pomóc (i to za free) to brać i nie pytać!Najwazniejsze jest to, że dzięki Capital Ekspres pozyskanie środków na rozwój własnego biznesu nie łączy się wydatkami, od początku masz doradztwo i pokrycie kosztów.

Sam mam biznes to wiem, o co chodzi. Ale w tym roku jeszcze nie planuje się zapisywać, dopiero co wystartowaliśmy. Mam nadzieję, ze akcja będzie też w przyszłym roku i w kolejnych, jak już się trochę rozbujamy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie, widać, że wiesz o czym mówisz
    Dzięki Capital Express można bezkosztowo wejść na giełdę, New Connect albo Catalyst. Dofinansowanie zapewnia program innowacyjna gospodarka.
    Można się zgłaszać do 18 lipca ale do konkursu przystąpić może 200 małych i średnich spółek.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Capital Express to nieodpłatna usługa dla firm. Powstała aby pomoc pozyskać zewnętrzne środki na dalszy rozwój firm. Projekt jest finansowany z funduszy unijnych.

Czyli jeśli twoja spółka zgłosi się do konkursu może otrzymać 100% dofinansowania na przygotowanie dokumentacji potrzebnej do pozyskania kasy na rozwój.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Red face

A skąd tę kasę pozyska?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Od prywatnych i finansowych inwestorów, z giełdy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Czyli co, dają kasę?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie wprost. Przygotowują Cie do zebrania kasy od inwestorów. To nie taka łatwa sprawa, musisz coś inwestorom pokazac, przygotwac dokumenty, mieć wycenę a potem miliony z rynku dla ciebie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Brzmi jak bajka

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Może i tak ale to fakty. Kilka lat jestem na tym rynku i wiem mniej więcej jak to wygląda. Jeśli jesteś dobrze przygotowany wówczas traktują cię serio. A koszt takiej dokumentacji przekracza 100 tys. złotych.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia