Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    wielkiszu1
    Gość

Twoja ocena: Yes No

drukarnie internetowe

Zamierzam się przerzucić na drukarnie internetowe, bo na tradycyjnych pare razy juz się zawiodłem, czym się kierować przy wyborze drukarni internetowej?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Przede wszystkim ceną. Ważne jest też sprawdzenie zgodności pliku z wydrukiem, no wiesz czy są zgodne ze standardami i czy to w ogóle da się wydrukować. – żeby po drukowaniu nie okazało się że cała partia dokumentów jest do kosza. Niektóre firmy biorą za to pieniądze, a na niektóre nie – darmowo robi to np. caffeprint. Korzystając z drukarni online ważne jest też to, w jaki sposób i kiedy dostarczone będzie zamówienie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cena to nie jedyny wyznacznik, ważne żeby za tym szła jakoś. Jak te dwa warunki zostaną spełnione to można decydować się na korzystanie z drukarni. Mi odpowiada pod tym względem drukarnia chroma.pl i co ważne, można u nich śledzić na jakim etapie jest zamówienie.

pola
    Gość

Odp: drukarnie internetowe

Druk katalogów zlecałam ostatnio firmie (spam), więc jeżeli szukasz drukarni internetowej na wysokim poziomie, możesz sprawdzić ich usługi. Moim zdaniem warto.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:41

Wypowiadanka
    Gość

A czy to prawda, że takie drukarnie wychodzą taniej niż stacjonarne?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pewnie będzie zależeć od ilości towaru do wydrukowania. Im więcej to pewnie jakiś rabacik dadzą

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja osobiście korzystam właśnie z drukarni internetowych i raz,że koszty są niższe i jakość lepsza a i stresu i łażenia mniej.Polecam.

mezo
    Gość

Cytat Napisał wielkiszu1 Zobacz post
    Zamierzam się przerzucić na drukarnie internetowe, bo na tradycyjnych pare razy juz się zawiodłem, czym się kierować przy wyborze drukarni internetowej?
    Powiem Ci, że ja akurat byłem zadowolony z drukarni stacjonarnej, z której kiedyś korzystałem niemniej przeważyły kwestie czasowe. Firma zaczeła się rozrastać, człowiek zaczął mieć o wiele mniej czasu na bieganie po drukarniach, odbieranie zamówień tak wiec siła rzeczy przerzuciłem się na internetowe.
    Cenowo jest korzystniej ( niewiele ale zawsze jest to kilka złotych oszczędności), jednocześnie załatwiasz wszystko przed komputerem.Obecnie drukuję tutaj: (spam) - jest to druga drukarnia, w jakiej drukuję, znacznie lepsza od poprzedniej. Dobra jakość druku oraz szybko realizują Ci zamówienie ( zazwyczaj tak do max 3 dni).
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:40

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja ostatnio naszukałem się drukarni która by wydrukowała coś "detalicznie" w dobre cenie. Jednocześnie zależało mi by drukować bezpośrednio w drukarni bo tych "internetowych" pośredników porobiło się obecnie trochę. Wiem że z wszystkich tych internetowych drukarni Drukomat.pl na pewno drukuję większość druków na własnych maszynach.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia