Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    Początkujący Avatar Kaskalosko
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Serwer pod e-sklep

Cytat Napisał wielkibrat Zobacz post
    70 brutto kosztuje cię domena pl + konto hostingowe ze 100 GB miesięcznego transferu. I to faktycznie się opłaca. Mówię o hostingu Hekko. Na początek większego serwera na 100% potrzebować nie będziecie.
    Za 500 zł kupisz gotowy sklep na bezpiecznym serwerze u dostawcy usługi sklepowej. Ja jak na razie nie znalazłam problemów. Masz tyle funkcji i opcji, że i tak połowy nie wykorzystasz. U mnie się sprawdza, bo jak bym miała to sama stawiać z programistą, który albo napisze mi skrypt, albo przerobi i dostosuje np. magento, zabezpieczy, aktualizuje, to w cholerę drożej wychodzi. Mowa tu o średnio 500 zł miesięcznie + robota na początku,

wielkibrat
    Gość

Ja pisałem o serwerze pod e-sklep, a nie o skrypcie sklepu internetowego. Nawet nie za bardzo rozumiem jaki związek ma jedno z drugim. Skrypt to inna para kaloszy, kwestia indywidualna, to wszystko trzeba przecież w rozsądny sposób dopasować!

Misia
    Gość

Ja mam wszystko na Firehost. Masz u nich 2 tygodnie testu i wybierasz pomiędzy da, a cpanel. Chyba jako jedyni coś takiego mają.
    Dobra cena i fajny support, ale najłatwiej będzie jeśli po prostu przetestujesz.

wielkibrat
    Gość

Na Hekko też miałem 14 dni testu. Duży plus mają za to, że co rok dostaje 10% rabatu przy przedłużaniu konta, no i wciąż powiększają parametry. W ciągu ostatniego roku to były dwa razy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że jeśli ktoś rozważa założenie własnego sklepu internetowego to warto podejść do sprawy profesjonalnie i zasięgnąć rady specjalistów lub najlepiej zamówić dedykowane oprogramowanie dla sklepów internetowych w doświadczonej firmie
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 02-10-14 o 10:02

Misia
    Gość

Zakładając, że to mały sklep - wystarczy konto dzielone na Firehost - mało zapłacisz, a support mają wzorowy, ceny niskie.
    Jeśli jednak to potężny sklep to radzę VPS-a. W jednym i drugim przypadku możesz testować za darmo - sprawdź co jest dla Ciebie.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

W OVH masz dobry VPS za 10 brutto, minus taki, że musisz go sam skonfigurować, co już takie proste nie jest

wielkibrat
    Gość

Zacznij od Hekko, najłatwiej się o wszystko dogadać, mają porządny serwer, ale vps od razu? Może najpierw niech strona zdobędzie jakiś sensowny ruch - wtedy dopiero przenieś się na wyższy pakiet.

Początkujący Avatar cokecock
    Siła Reputacji
    0

Wpisz w google hosting www, gwarantuje ci, że każdy z pierwszej 10 utrzyma twój sklep

Misia
    Gość

Bzdura. A od kiedy to takie kwestie mają znaczenie? Wszystkie stronki trzymam na małym Firehost, większość serwisów ze sporym ruchem i jakoś wszystko normalnie działa. Po co wydawać więcej? Tym bardziej, że support mam w tym przypadku dosłownie genialny? ;-)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia