Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Serwer pod e-sklep

Witam, szukuje mocnego hostingu, mam w planach prowadzenie rozbudowanego sklepu internetowego. Nie chcę sprawdzać zwykłych serwerów. Co da rade udzwignąć ten sklep?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Z takimi informacjami to mogę Ci najwyżej zadać pytanie: "Co znaczy mocnego?". Jaki: przewidywany transfer, przewidywana liczba odsłon, przewidywana liczba userów w szczycie? I nie pisz duża, bo dla niektórych dużo to 100 naraz, a dla innych 200 to norma poza szczytem Podałeś tyle co kot napłakał i w zasadzie mógłby każdy tutj sypnąć ofertą rozwiązań dedykowanych, co niekoniecznie byłoby tym co chcesz, z racji zapewne kosztów. Nie licz na fakt, że takie rozwiązanie będzie w cenie hostingów współdzielonych. Zapewne cena będzie oscylowała w granicach kilkunastokrotnie wyższych na starcie jako minimalna. Ceny sensownych VPS to już minimum 200-300PLN/miesiąc

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Słuchaj ja korzystam z serwerów biznes-host.pl. Z czystym sumieniem jestem usatysfakcjonowany. Serwer bardzo stabilny, radzi sobie dobrze z obciążeniami. Także powodzenia.

Odp: Serwer pod e-sklep

Pod rozwagę warto jeszcze poddać sklep wraz z hostingiem. Ty zajmujesz się sklepem, marketingiem, obsługą, a strona techniczna zostaje po stronie platformy. Ma to też swoje plusy patrząc pod kątem rozwoju oprogramowania, bo na platformie nowości, modyfikacje zgodne z nowymi trendami w e-handlu dodawane są w ramach abonamentu. Polecam do bezpłatnego testowania.

Sandra Kozubal

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

home.pl ??? Chyba najczęściej wykorzystywany hosting. Albo warto się zastanowić nad firmą, która stawia takie sklepy na swoich serwerach. W sumie chyba najlepsze rozwiązanie bo nie martwisz się o stronę techniczną. Ale to już ktoś wyżej napisał

wielkibrat
    Gość

70 brutto kosztuje cię domena pl + konto hostingowe ze 100 GB miesięcznego transferu. I to faktycznie się opłaca. Mówię o hostingu Hekko. Na początek większego serwera na 100% potrzebować nie będziecie.

Ja mam KEI pakiet za 300 zł i nie narzekam mam też hekko za 70 i strona działa tak samo jak na KEI. Czasami co droższe nie zawsze znaczy bardziej wydajne.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja używam hostingu firmy hekko.pl i jestem bardzo zadowolony

wielkibrat
    Gość

Też większość stronek trzymam u nich. Teraz zwiększyli mi na koncie za 70 zł pakiet hostingowy z 25 GB transferu na 100. I to mi się podoba ;-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Kei jest drogi, Linuxpl tańszy i nie ustępuje KEIowi.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia