Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Marketing internetowy

Reklama na własnej stronie, czyli odpowiednie przedstawienie produktów, jest niesamowicie ważne. Sami postawiliśmy na obrazy produktów 3d, które nasi klienci mogą sobie obejrzeć z każdej strony. Nie są to jednak zdjęcia, a fotorealistyczne modele naszych produktów. To bardzo wygodna opcja, bo modele 3d są plastyczne, można je z łatwością przedstawić pod takim kątem, jak chcemy. Takie wizualizacje produktowe wykonała nam firma Vizarion https://vizarion.com/#oferta z Legnicy. Pracują tam świetni fachowcy, usługi mają w korzystnych cenach, polecam.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem w przypadku reklamy warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty firmy https://www.empressia.pl/oferta/twor...-internetowych , która stworzyła dla mnie stronę internetową oraz zajęła się jej pozycjonowaniem w sieci.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Albo skorzystać ze specjalistów albo jak ma się czas to znaleźć dobry kurs. Bez wiedzy, bazując na metodzie prób i błędów można niepotrzebnie sporo kapitału przepalić.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Pewnie, że marketing internetowy jest bardzo dzisiaj potrzebny. W końcu każdy z
    nas zagląda dzisiaj do internatu w poszukiwaniu różnych rzeczy dla siebie. Ja teraz chce postawić na Pozycjonowanie stron z Verseo, poniewaz słyszałam o nich pozytywne opinie, także mam przekonanie, że są oni profesjonalni i skuteczni w działaniu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia