Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ok,dzięki,a na razie stawiam Ci wirtualną kawusię.Może być??.Pozdrowionka i dużo,dużo szczęścia.

Siła Reputacji
    0

Odp: Marketing internetowy

Mnie się wydaje, że najlepszym sposobem będzie, jeżeli po prostu zainwestujesz w marketing internetowy. Wynajmij zewnętrzną firmę, jak np. Ministerstwo Reklamy i działaj. Moim zdaniem nie masz co próbować robić tego samemu, dlaczego? Ano dlatego, że źle wykonany marketing może osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego.

masterchef
    Gość

mnie wydaje się, że dobrze w internecie sprawdza się też reklama w postaci adwords, ale trochę drogo to jednak kosztuje

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

znajdz firmę która to za ciebei zrobi

fotos
    Gość

Cytat Napisał masterchef Zobacz post
    mnie wydaje się, że dobrze w internecie sprawdza się też reklama w postaci adwords, ale trochę drogo to jednak kosztuje
    Wszystko zależy jak ją sobie ustawisz

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ale marketing internetowy to nie tylko marketing w wyszukiwarkach ;-) Warto skorzystać również z np. bloga firmowego.

grazyneczka
    Gość

Cenna uwaga Piotrze L. Blog firmowy dto dobry sposób na wywindowanie firmy w górę.

Blueone
    Gość

Cytat Napisał grazyneczka Zobacz post
    Cenna uwaga Piotrze L. Blog firmowy dto dobry sposób na wywindowanie firmy w górę.
    Ale oczywiście wszytko zależy od branży... Myślę, że w niektórych przypadkach firmowe blogi zostały totalnie zjedzone przez serwisu społecznościowe między innymi facebooka. Fajną sprawą jest także Google Adwords, marketing wirusowy i samo pozycjonowanie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 23:10

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej zlecić jakiejś firmie pozycjonowanie stronki

Początkujący
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

W dzisiejszych czasach marketing internetowy to bardzo ważna część rynku reklamowego. Kiedyś, aby firma funkcjonowała wystarczył szyld nad wejściem do firmy, a dziś to już bardzo złożone i wymagające wiedzy działanie. Jeśli nie masz tej wiedzy to zleć to agencji reklamowej, która doradzi ci nie tylko jak zaistnieć w sieci, ale również na rynku lokalnym. Tak jak wcześniej wspomniałem internet jeśli chodzi o reklamę jest bardzo ważny, ale nie możesz zapominać o wizerunku w świecie realnym, każdy kto działa w biznesie powinien posiadać chociażby wizytówkę osobistą, aby móc ją dać osobie zainteresowanej usługami/produktami, które oferujesz

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia