Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 83
    Waler
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Marketing internetowy

żeby wybić się ze stronką musisz zadbać o to żeby link do Twojej strony był w wielu miejscach w necie, na różnych innych stronach, żeby była obecna w sieci. popularność i ranking strony możesz sobie sprawdzać na alexa.com A dobrze zacząć od ustalenia powiedzmy najpierw 3 fraz do pozycjonowania i przez pierwszy miesiąc skupić się tylko na nich żeby tworzyć sobie przewagę. Ja osobiście zajmuje się takim czymś dla firm, mogę coś dla Ciebie lub kogoś zrobić bez problemu jak coś to pisać na PW.

Witka
    Gość

Cytat Napisał Waler Zobacz post
    żeby wybić się ze stronką musisz zadbać o to żeby link do Twojej strony był w wielu miejscach w necie, na różnych innych stronach, żeby była obecna w sieci.
    Dokładnie, przy czym wartościowość takich stron jest baaardzo ważna.
    Ja kiedyś próbowałam małą firmę mamy reklamować w katalogach stron i na tzw preclach i to można było sobie wsadzić... kupa pracy a efekty małe, bo nie wiedziałam, że te strony muszą mieć jakiś PR, historię, wartość.
    Teraz dodaję artykuły eksperckie na porządnych serwisach (jak np na artelisie - http://artelis.pl/ i tam na końcu wstawiam stopkę z linkiem) i wtedy od razu widać i ruch na stronie mamy, i systematyczną ale fajną poprawę pozycji w wyszukiwarce.

Ale ile to ja sie muszę takich lepszych stron typu artelis naszukać, to głowa mała, bo wcale ich wiele w necie nie ma.
    Ale za to.. to działa! No i nie wydaję kasy, jeśli nie liczyć własnego czasu of siur.

Blueone
    Gość

Linki jak najbardziej mają znaczenie, jednak oprócz ich ilości liczy się również ich jakość i naturalność. Kolejno wprowadzane algorytmy Googla udowadniają, że wyszukiwarka coraz precyzyjniej wyłapuje i kara strony kupujące linki.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:09

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś sensownego o pozycjonowaniu to polecam Ci poradnik Pawła 'krzywego' Krzyworączki

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Całkowicie się zgadzam. Albo ma się pieniądze i można to zlecić profesjonalistom a jeśli ma się jakąkolwiek wiedzę o temacie, trzeba mądrze zaplanować proces pozycjonowania, czytać branżowe blogi, które zdradzają trochę tajników, jednak żaden pozycjoner nie zdradzi nigdy 100% metod jakich używa.
    Fakt, że dodawarki można odłożyć już na półki, Google już jest za mądre na takie rozwiązania.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Obecnie w temacie pozycjonowania nie ma nic pewnego. Wszyscy działają trochę po omacku... Google rotuje wynikami i czasami nie ma w tym żadnego sensu. Prawa jest taka, że Ci co znają się rzeczy niezbyt chętnie dzielą się swoją wiedzą. Na necie znajdziesz tylko ogólniki i techniki, które znają wszyscy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kilsan Zobacz post
    Dobry. Potrzebuję się wybić z moją stronką, ale nie wiem od czego się zabrać. Jak w internecie najefktywnej (najlepiej najtaniej zaznaczyć swoją obecność? Będę wdzięczny za Wasze rady, każda jest na wagę złota! (
    Na początek poczytaj trochę o pozysjonowaniu i optymalizacji stron w internecie. Jeśli strona ma przynosić zyski (sprzedajesz jakiś produkt) warto zainwestować w reklamę w internecie, np. AdSense, AdTaily lub podobne produkty.

No na forach najlepiej się podwyższa stopień
    http://agrom.pl/

marysia
    Gość

Dobrze wypadają też linki pozycjonujące umieszczane w artykułach czy tekstach na blogach.
    Generalnie, możliwości jest naprawdę dużo

Początkujący Avatar MarekAD78
    Mieszka w
    Mosina
    Siła Reputacji
    0

na początek mogę też polecić podstawy pozycjonowania Lexy, co prawda to trochę stary poradnik i już nie do końca aktualny ale uczy rozumieć temat

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia