Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 82
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Marketing internetowy

Polecam skorzystać z usług konsultingu marketingowego. Dodatkowo nieocenioną formą wsparcia będzie uczestnictwo w warsztatach czy też szkoleniu.

Zapraszam na szkolenie: "Wszystko o social media marketingu" - 23 maja 2014 r.

Szkolenie to systematyzują i ukierunkowuje na konkretne działanie. Pobudza i inspiruje, ukazuje możliwości działania i rozwoju, a także buduje nowe kanały sprzedaży.
    Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu projektów dla startupów, specjalistów ds. marketingu oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.
    Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów w bardzo komfortowych warunkach, przez wzgląd na ilość uczestników - max. 9 osób.

Plan Szkolenia

Solidny background

Podstawowe pojęcia oraz statystyki.
    Social media a rynek internetowy w Polsce.
    Social media a rynek internetowy na świecie.
    Społeczne ujęcie Internetu - social media.
    Czy media społecznościowe się zmieniają?

Marketing w social media

Zasady działania, funkcjonalność oraz zasięg poszczególnych mediów społecznościowych.
    Omówienie podstawowych platform komunikacji społecznej.
    Specyfika komunikacji w mediach społecznościowych.
    Kryteria wyboru poszczególnych platform społecznościowych w poszczególnych branżach.
    Social media a tworzenie wizerunku.
    Jak działają inni w social media?
    Budowa strategii efektywnej komunikacji.

Analiza oraz monitoring social media

Co nam daje analiza social media?
    Jak dane przekuć w wiedzę?
    W jaki sposób możemy monitorować naszą firmę w Internecie?
    Praktyczne zastosowanie narzędzi do monitoringu - ćwiczenia.

Dla kogo szkolenie

- Specjalistów ds. marketingu.
    - Działów marketingu.
    - Managerów.
    - Właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.
    - Pasjonatów social media.
    - Wszystkich osób zainteresowanych tematem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 23:07

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A myśleliście kiedyś aby reklamować się na przykład na portalach społecznościowych? na Youtube albo facebook ? ja wpadłem na pomysł kręcenia takich krótkich chwytliwych spotów i wrzucaniu ich do sieci. Znalazłem nawet studio które mogłoby mi pomóc w realizacji. Co prawda o telewizji nawet nie myślę bo to trzeba mieć duży budżet aby wykupić czas antenowy.. Co myślicie o takiej formie reklamy ma to przyszłość?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 23:08

Karolina
    Gość

Ciekawy wątek. Bardzo dużo cennych porad.

Ja sama też próbowałam pozycjonować... Mam sklep internetowy i konkurencja jest spora... Niestety wbrew pozoriom nie jest to takie łatwe. Polecam skorzystać jednak z usługi specjalizującej się w tym firmy (ja korzystałam z Webpozycja). Nie marnuje się swojego cennego czasu a wyniki są o wiele lepsze!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja bym nie przeceniał*roli pozycjonowania. Najpierw trzeba się postarać o dobrą ofertę i marketing. Sama pozycja w wyszukiwarkach nic nie da.

Początkujący Avatar Giventis
    Mieszka w
    Alwernia
    Siła Reputacji
    0

Zdecydowanie, najpierw treści, odpowiednia strona i doświadczenie a dopiero potem można się bawić w reklamę internetową. Użytkownicy w sieci to nie zwykli kowalscy co siedzą przed telewizorem. W sieci użytkownicy wiedzą czego szukają i byle strona ich nie przekona, poszukają dalej.

Uczenie się samemu pozycjonowania bez przyszłej pracy w tej branży nie ma sensu ze względu na masę nowych informacji na bieżąco. Tylko ktoś kto pracuje przy tym, ma informacje na bieżąco, posiada doświadczenie jest w stanie zrobić pozycjonowanie dobrze.

pepka
    Gość

Ja dodam jeszcze,że bez odpowiedniego zaplecza ma się raczej mniejszą szansę na osiągnięcie sukcesu w branży. Jest to podstawa jeśli chcemy osiągnąć coś w tym zakresie.
    Sama kiedyś próbowałam sama pozycjonować stronę - głównie linkami ale niestety przez spadła. Aktualnie pozycjonowanie prowadzi mi firma Apogeum. Nie jest to takie drogie ale jednak w przypadku sklepu nie warto jest oszczędzać ponieważ od tego zależą dochody.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 23:08

Mi się wydaje, że dzisiaj SEO to już nie marketing, to bardziej oddzielna gałąź rynku. Pamiętajmy przecież, że SEO jest prawie całkowicie nie mierzalne i tak właściwie z tego powodu strasznie ciężko policzyć zyski lub straty.

Początkujący Avatar sieciarz
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał madzia34d Zobacz post
    Mi się wydaje, że dzisiaj SEO to już nie marketing, to bardziej oddzielna gałąź rynku. Pamiętajmy przecież, że SEO jest prawie całkowicie nie mierzalne i tak właściwie z tego powodu strasznie ciężko policzyć zyski lub straty.
    SEO jak sama nazwa mówi to optymalizacja strony, mylisz termin z pozycjonowaniem.

Dobry marketing to połączenie SEO + CPC + PR + Szeptanka oraz inne...

Początkujący Avatar Hishave
    Siła Reputacji
    0

Przecież szeptanka to PR.. A pozycjonowanie jest mierzalne.. Masz koszta zaplecza, linków ile płacisz agencji. Co prawda nie mierzalny jest zbytnio wpływ działań na klienta.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia