Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 84
    Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Marketing internetowy

Pozycjonowanie staje sie powoli przeżytkiem, przestal spełniać swoją funkcję. Większość agencji oferujących pozycjonowanie zatrudnia ludzi nie mających zielonego pojęcia o tym jak to robić. Często jest tak, że klient płaci i nie ma żadnych efektów, a agencja tylko rozkłada ręce. Jestem od 5 lat doradcą dla firm z rożnych branż, które opierają swoją działalność o sprzedaż internetową. moim zadaniem jest wskazywanie najbardziej efektywnych działań mających zwiększyć sprzedaż (doradzam, robię audyty i prognozy) . Przetestowałem dla swoich klientów wiele agencji marketingu internetowego i wiele produktów. AdWords ( co raz więcej osób ma Adblocka więc po co ) , pozycjonowanie - drogie, długotrwałe i nie zawsze przynosi efekty, a jak trafisz na niekompetentnych ludzi to strona może dostać bana. inaczej ma się sprawa z social media i marketingiem szeptanym. Ja swoim klientom od dawna mówię, że to powinny być podstawowe działania, a reszta to uzupełnienie. Dobrze wykonane usługi z tego zakresu przynoszą efekty, o których mogą pomarzyć agencje SEO, a teraz moim zdaniem warto zainwestować usługę advisoronline stworzoną przez polską agencję, za eksperymentowałem na kilku moich klientach i zadziałała bardzo dobrze. Nie wiem jak działa od kuchni, wiem natomiast, że łączy w sobie pozycjonowane, szeptany i social media. Nie jest tania moi klienci płaca średnio 1000,00 netto m-c, ale zwraca się z dużą nawiązką. No i oczywiście wszystko powinno być oparte o content. Moim zdaniem inaczej niema sensu. Nie mówię już , że strona musi również zachęcać.

Takie moje przemyślenia na temat współczesnego marketingu internetowego. Jak coś zawsze mogę wam polecić jakąś firmę solidną, lub podzielić się moją czarną firm, których absolutnie należy unikać. jak

pozdrawiam
    Rafał

Początkujący
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

jeżeli znacie jakieś ciekawe usługi z tego zakresu, to chetnie się z nimi zapoznam, kto wie może zaproponuje swoim klientom.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

dużo jest różnych metod promocji firmy w sieci. Jeśli ktoś dużo czasu na tym spędził to z pewnością wie jak się promować i jak budować markę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Marketing internetowy to bardzo szerokie pojęcie. Jeśli dopiero startujesz ze swoją stroną internetową to warto założyć profile na portalach społecznościowych (pamiętajcie, że na Facebooku świat się nie kończy). Oprócz tego mamy pozycjonowanie, można to robić samemu, można zlecić firmie. Jeśli zdecydujemy się na samodzielne pozycjonowanie musimy podejść do tego profesjonalnie bo bez znajomości tematu możemy sobie tylko zaszkodzić i nasza strona zostanie zbanowana.

Początkujący
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli chodzi o Internet co moim zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem, warto zainwestować w pozycjonowanie. Firmy , które na tym się znają najpierw powiedzą, że stronę trzeba zoptymalizować by była przyjazna wyszukiwarkom(czyli SEO), a następnie można przystąpić do pozycjonowania, które składa się na wiele elementów i czynności. Trzeba też wiedzieć, ze za taką reklamę nie płaci się 100 zł, bo firmy, które proponują takie pozycjonowanie, tak naprawdę szkodzą naszej witrynie. Dobre pozycjonowanie to koszt ok 1000 zł miesięcznie i w górę. Jest to dziedzina, w której trzeba mieć spora wiedzę i doświadczenie także przeczytanie czegoś w sieci nie da gwarancji, że będziemy robić to poprawnie.
    Dodawanie strony do katalogów nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż dobrych katalogów jest niewiele , a reszta to farmy linków dzięki, którym nasza strona może dostać blokadę, przez którą nasze pozycje spadną. Jeżeli chodzi o inne linki trzeba wiedzieć gdzie je dodawać, to nie jest gra w chybił trafił. Tam gdzie mają znaleźć się nasze linki trzeba dokładnie przeanalizować.
    A reklama Adwords to zupełnie coś innego, pochłania znacznie więcej pieniędzy by nas zadowalała i jest ona jednorazowa, już nie mówiąc o tym, że wiele osób używa programów blokujących reklamy i zwyczajnie taka reklama nie dla wszystkich jest widoczna.
    Darbs.pl

Początkujący Avatar zeus
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Najefektywniej i najtaniej? A po co Ci dwa rodzaje promocji w internecie? :P A tak na poważnie, to jeśli chcemy mieć dobrą promocję to pewnie trzeba za nią dobrze zapłacić. Jak jedziesz do doświadczonego mechanika to ceni się on dużo wyżej niż chłopak zaraz po skończeniu szkoły.
    http://program-pit.net

mezo
    Gość

Pozycjonowanie jest ważne niemniej sama strona internetowa również.
    Powinna być odpowiednio skonstruowana,zaprojektowana tak aby zatrzymać jak najdłużej klienta. Dlatego też warto jest zainwestować w odpowiednią treść. Zastanawialiście się może nad sposobem uatrakcyjnienia wyglądu naszej strony internetowej? Dobrym pomysłem mogą być animacje. Możemy zamówić sobie 60 sekundowy film, który pokaże wszystko to co mamy do zaoferowania. Dzięki temu klient być może zainteresuje się ofertą bardziej.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 23:05

Waler
    Gość

no nie ma siły jak się chce miec duży efekt to niestety to kosztuje nie ma nic za darmo trzeba zapłacić

Początkujący
    Mieszka w
    Opole
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie. Na własną rękę można trochę podziałać w tej kwestii ale prędzej czy później będzie trzeba zainwestować w promocję strony, pozycjonowanie.
    Klinika stomatologiczna

Waler
    Gość

Nie wiem dlaczego utarło się że w internecie można za darmo. To tak samo są powierzchnie reklamowe jak każde inne, za wszystkie powierzchnie reklamowe się płaci, w Internecie trochę taniej niż w realu ale i tak trzeba płacić.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia