Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Jaki telefon

Twoja ocena: Yes No

Jaki telefon

Witam wszystkich

Witam wszystkich szukam jakiegoś dobrego telefonu stacjonarnego. Jaki telefon stacjonarny polecacie ? chodzi mi o model marka ? oraz dlaczego.

pozdrawiam

Obserwator
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jaki telefon

Witam !
    Podłącze się do tematu ale w przeciwieństwie do kolegi interesuje mnie telefon komórkowy. Niedługo kończy mi się umowa w play więc stąd moje pytanie. Jeżeli chodzi o sam aparat to zależy mi na trwałym tradycyjnym telefonie (w żadnym wypadku dotykowym smartfonie) którego bateria wytrzyma długie okresy bez ładowania.
    pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli jeszcze aktualne - to z tradycyjnych telefonów polecam nokię. Sama mam c2-01 i jest bardzo wytrzymała. Leci jej już 3. roczek i nie ma nawet śladu używalności, a ciągle ją molestuję smsami, połączeniami i surfowaniem po Internecie.
    Ostatnio edytowane przez maja40790 ; 26-08-13 o 13:31

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Czy ktoś użytkuje Samsunga Galaxy Ace Duos? Muszę zmienić telefon, szukam czegoś w cenie do 800 zł i zastanawiam się właśnie nad tym samsungiem. Jak wytrzymała jest bateria w tym telefonie i czy telefon się zacina?

JustMydel
    Gość

Mój znajomy ma ten telefon i ładuje codziennie, ale to ze względu na to, że dużo korzysta z internetu, praktycznie 12 godz podłączony do neta często z usługą lokalizacji. Z tego co widzę w specyfikacji ma 1300 mAh więc no nie porywa, wydaje mi się ze codzienne no max co dwu dniowe ładowanie Cię czeka. Na pokładzie Android 2.3 czyli przez pierwsze 2 miesiące (jak nie zawalisz tel masą aplikacji) nie będzie się zacinał, potem możesz odczuć lekki dyskomfort, ale jakaś apka to czyszczenia RAM może pomóc.

Transcat dla Ciebie najlepszy Samsung solid, może nawet wpaść do wody, no i nie jest smartfonem. Specjalny telefon dla twardych facetów.

Nie wiem co polecić, ale zdecydowanie odradzam motorolę defy. Miała być "niezniszczalna", a gdy upadła mi na podłogę z paneli to ekran pokrył się pajęczyną pęknięć. A to był upadek z 50cm!
    Ostatnio edytowane przez Manetka2 ; 11-10-13 o 11:48

Mieszka w
    Tychy
    Siła Reputacji
    0

Swoją drogą gdzie się podziały takie fony ja nokia 6310 na przykład. Mam jeszcze 2 w zapasie. Ostatnio oglądałe w jakimś komisie to cenią 200 zł za ten model

marcel.kluza
    Gość

samsung solid daje radę i nie jest az taki drogi

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Fakt, Samsung Solid to bardzo wytrzymały i niedrogi model.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia