Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ok miesiąc temu instalowałem WRTU54G-TM, obsługuje do 5 maszyn po wifi, w tym czasie, wg. mojej wiedzy ani jednego resetu. Na allegro ok 60zł.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja skaczę różnie między: D-Linkami, Link Sysami i Tp-linkami. W chwili obecnej posiadam już mający kilka lat model TP-Link TL-WR340G i nie mam z nim problemów. Może sprawić niektórym mniej doświadczonym problemy zabawa z przekierowywaniem portów, ale poza tym nawet przy wspomnianych w poprzednim poście ścianach nie musiałem go jeszcze celowo resetować nigdy. Ostatni raz był wyłączony gdy czyściłem i porządkowałem kable. Jakoś 2 miesiące temu. Wcześniej gdy robiłem mu upgrade fimware'u jakoś 4-5 miesięcy temu. A jeszcze wcześniej to... Moment zakupu Tak więc nie mogę narzekać na awaryjność. Model nie ma jeszcze obsługi 108, ale i tak sprzęt w mieszkaniu chodzi na 54 i nie ma szybszych, więc mi to obojętne. Konfigurowanie dostępu po MAC, WPA2 więc mniej trosk o bezpieczeństwo, Ogólnie trochę można się pobawić w konfiguracji zaawansowanej, więc jeśli coś tam kumasz to możesz fajnie to maleństwo pod siebie skonfigurować.

andzia
    Gość

Router

Chce kupić router do domku żeby zrobic siec bezprzewodową - mam 250m, parter i piętro i potrzebuję coś na 3 laptopy dla dzieci i dla nas plus drukarke. Mąż tez chciał jakos firmy ogladać więc coś pod tym katem. Myślimy o routerze marki Linksys , poleciła i sasiadka bo podobno ma cos takiego jak kontrola rodzicielska. Czy to faktycznie dobry sprzet?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

router

Jasne - linksys to marka znana z niezawodności , ja mam od nich już 3 urządzenie i marki nie zmienię , nikt mnie nie przekona - pełne zadowolenie
    w kwestii kontroli rodzicielskiej o którą pytasz- fakt, linksys daje to w oprogramowaniu do routerów cisco connect - fajna sprawa bo i czas korzystania z neta dzieciakom ustawisz i zablokujesz co chcesz , ja bym brał

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Router

Jeżeli chodzi o Linksys to naprawde dobrej firmy routery osobiście je polecam są dobrej jakości i lepiej dołożyć na nie kilkadziesiąt złotych raz i mieć na lata.

Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na pewno nie polecam Ci D Linka DL-524 - ja go mam i zasięg beznadzielny. Mam mieszkanie 100 m - cieniutkie ścianki i na drugim końcu mieszkania prawie zero zasiegu, co chwile zrywa połączenie.

Wcześniej miałem TP-LInka , nie pamietam modelu i był świetny, zasięg miałem nawet na ulicy a mieszkam na 3 piętrze, mega wypas sprzęt, szkoda że brat go zdemolował

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

router

Potwierdzam zdanie kolegi wyżej. TP LINKI są naprawdę bardzo dobre. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Odp: router

Jeśli ktoś chce założyć sobie router wifi w domu to kierować się powinien wyłącznie ceną oraz długością gwarancji. Marka niewiele mówi. Można kupić dobry router Asusa czy Linksys, które będą się zawieszać przy dużej liczbie połączeń. A można i dostać TP Linka, który sprawnie działać będzie przez lata.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Router dla domu jednorodzinnego.

ja mam Linksysa i jestem bardzo zadowolony. gwarancje mam na 2 lata a po rejestracji routera na 4 w sumie to warto...

wielkibrat
    Gość

Odp: Router dla domu jednorodzinnego.

U siebie mam Netgear WNDR3700. 3 kompy łączą się przez wifi, jeden przez kabel - nikt nie ma problemów z siecią. Zasięg na drugiej stronie mieszkania. Do tego on ma port USB. Stworzyliśmy sobie w ten sposób dysk sieciowy - mega przydatna opcja do szybkiego udostępniania plików.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia