Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Fiodor
    A tobie ile już wypłacili za miech? serio serio
    Regulamin Google zabrania mi mowic :-P

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał konkordpl
    Cytat Napisał Fiodor
    A tobie ile już wypłacili za miech? serio serio
    Regulamin Google zabrania mi mowic :-P
    widać go nie czytałeś :twisted:

7. Poufność. Użytkownik zgadza się nie ujawniać Poufnych informacji Google bez uzyskania uprzednio pisemnej zgody Google. „Poufne informacje Google” obejmują (bez ograniczeń): (a) wszystkie programy, technologię, kody programistyczne, specyfikacje, materiały, wytyczne i dokumentację Google związane z Programem; (b) częstotliwość kliknięć lub inne statystyki związane z działaniem Witryny w Programie udostępnionym Użytkownikowi przez Google; oraz (c) wszelkie inne informacje określane pisemnie przez Google jako „Poufne” lub w równoznaczny sposób. Użytkownik może jednak ujawniać dokładną kwotę brutto płatności otrzymywanych od Google zgodnie z Programem.
    https://google.com/adsense/localized-terms
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Oh, wiesz, nie zawsze chce sie dokladnie czytac regulaminy ;/

admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał konkordpl
    Oh, wiesz, nie zawsze chce sie dokladnie czytac regulaminy ;/
    To jak bedziesz mial do czegokolwiek potem uwagi i pretensje, to win tylko siebie, a nie jak wiekszosc ludzi obrabia dupe roznym firmom w sieci, tylko dlatego, ze im sie nie chcialo przeczytac tego w co sie pakowali. Sorry, ale dla mnie to debilne podejscie.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

ale tak szczerze to za pińć lat będziesz brechtał z tych ikonek zamiast sos liczyć
    Faktycznie, mozna się pozniej z tych ikonek brechtać ale nie wiem czy wiesz, ze to wlasnie dzieki tym ikonkom standardy stają się standardami. To wlasnie webdeveloperzy promują rózne techniki, technologie na swoich stronach, rozmawiają o nich, akceptują i używają.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Piotrek
    Faktycznie, mozna się pozniej z tych ikonek brechtać ale nie wiem czy wiesz, ze to wlasnie dzieki tym ikonkom standardy stają się standardami. To wlasnie webdeveloperzy promują rózne techniki, technologie na swoich stronach, rozmawiają o nich, akceptują i używają.
    Ależ Piotrze, tworzenie strony zgodnej ze "standardami" jest chwalebne i w pełni przeze mnie popierane, się tu mnie rozchodzi o umieszczanie banerków w3c valid na najbardziej widocznym miejscu i to takie bydlęce po 50px, na powyższym sajcie nie są takie duże ale przesłaniają treść, a nie o to przecież chodzi żebym wchodząc na stronę o kotku filemonku przeglądał banerki w3c, czy nie? Moda jest i to widać, ludziska tworzą zgodnie ze standardami ale takie kaszaloty pod względem graficznym i typograficznym że głowa mała. Webdelocośtam nie mają z banerami nic a nic wspólnego, to webmasterzy nadmiernie "eksponują" owe banerrrry.
    Osobiście jestem za zgodnością z w3c ale jeśli mam przeglądać kaszalota zgodnego to wolę niezgodnego (czy jak to trendi: niekompatybilnego) ale za to z miłym dla oka designem i nie męczącej oczu typografią.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tu się zgodnę z Fiodorem. To ma być dyskretna informacja że strona się nie gryzie, że można używać Firefox`a. Ludzie którzy naprawdę są warci używania firefoxa zauważą nawet maleńką ikonkę na dole ekranu. A burakowi który dostał komputer pod choinkę i w 2 dni okrzyknął się "hakierem" i 500pix banner w oczojebne kolory nie pomoże.
    Konkord wracając do Ciebie - pomysł fajny, oglądałem go już wcześniej ale zapomniałem powiedzieć CI o jednym - tła zapomniałeś dać ;-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ożywiam temat! Bydgoszcz ciągle żywa, nie myślcie sobie! Na dniach porobie nowe fotki świątecznej Bydgoszczy

PS. Nie zwracajcie chwilowo uwagi na wyglad

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

... nie wiem czemu ale mi się wogóle nie wyświetlają powiększone zdjęcia... aż brechtać mi się chcę od tych ikonek w3c firefoxów i innych skoro nie działa...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wyświetlają się powiekszone w pop-upie. Pod Operą dziala elegancko i we Firefoxie tez.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia