Witam,
Zwracam sie z prosba o pomoc. Posiadam laptopa firmy Asus model N61V, jesli chodzi o parametry to 4gb ram, karta graf nvidia gt240m 1gb, intel core quad2, system windows7
od pewnego czasu laptop zaczal wolno chodzic, potrafil sie zawiesic na kilka sekund, wydawal dziwne dzwieku ( podczas "myslenia" i wczytywania niektorych danych) byly to pewnego rodzaju piski itp. Z dnia na dzien bylo coraz gorzej, w tej chwili calkowicie odmawia posluszenstwa po wlaczeniu. Mianowicie da rade go odpalic jednak chwile po zaladowaniu pulpitu i probie wlaczenia czegokolwiek po prostu sie zawiesza i nie mozna nic zrobic poza restarem systemu , jednak po restarcie sytuacja ta powtarza sie.
nie wiem co mam robic, probowalem go wyczyscic, poniewaz myslalem ze moze to z powodu przegrzewania sie, jednak co ciekawe sam laptop nigdy nie byl goracy itp dlatego nie wydaje mi sie zeby temp wewnatrz ukladu byly wysokie.

Prosze o pomoc, w razie niejasnosci postaram sie opisac problem dokladniej.

zapomnialem jeszcze dodac ze laptop czasami wylaczal sie ( sam z siebie, niezaleznie od tego jakie programy byly uruchominone itp, zarowno wtedy jak szperalem w internecie, lub podczas gry itp) zdarzalo sie to raz dziennie jednak nie codziennie ; D