Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Twoja ocena: Yes No

Problem z laptopem asus windows 7. Pomocy

Witam,
    Zwracam sie z prosba o pomoc. Posiadam laptopa firmy Asus model N61V, jesli chodzi o parametry to 4gb ram, karta graf nvidia gt240m 1gb, intel core quad2, system windows7
    od pewnego czasu laptop zaczal wolno chodzic, potrafil sie zawiesic na kilka sekund, wydawal dziwne dzwieku ( podczas "myslenia" i wczytywania niektorych danych) byly to pewnego rodzaju piski itp. Z dnia na dzien bylo coraz gorzej, w tej chwili calkowicie odmawia posluszenstwa po wlaczeniu. Mianowicie da rade go odpalic jednak chwile po zaladowaniu pulpitu i probie wlaczenia czegokolwiek po prostu sie zawiesza i nie mozna nic zrobic poza restarem systemu , jednak po restarcie sytuacja ta powtarza sie.
    nie wiem co mam robic, probowalem go wyczyscic, poniewaz myslalem ze moze to z powodu przegrzewania sie, jednak co ciekawe sam laptop nigdy nie byl goracy itp dlatego nie wydaje mi sie zeby temp wewnatrz ukladu byly wysokie.

Prosze o pomoc, w razie niejasnosci postaram sie opisac problem dokladniej.

zapomnialem jeszcze dodac ze laptop czasami wylaczal sie ( sam z siebie, niezaleznie od tego jakie programy byly uruchominone itp, zarowno wtedy jak szperalem w internecie, lub podczas gry itp) zdarzalo sie to raz dziennie jednak nie codziennie ; D

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Długo go masz? Jak jest jeszcze gwarancja to na serwis - IMO uszkodziłeś dysk.

Ewentualnie, żeby się upewnić, możesz uruchomić po takim resecie BIOS i tam sprawdzić temperatury.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Tak na pierwszy rzut oka to wygląda to na uszkodzone głowice w dysku twardy, ale aż tak to się nie znam Patrząc na sprzęt to na 100% masz jeszcze gwarancję, nie ma się więc co zastanawiać i samemu grzebać - zgłoś to u sprzedawcy i wymienią lub naprawią Ci dysk. Dziwne jest to, że on się sam wyłączał. Nie słyszałem, żeby awaria dysku wyłączała komputer, co najwyżej zawiesza... Może tam masz więcej awarii, zdecydowanie oddaj go do serwisu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia