Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    andzia
    Gość

Twoja ocena: Yes No

programy biurowe w chmurze

Chyba w dobrym wątku zapytam bo omawiacie tu takie programy w chmurze- co myślicie o czymś takim https://www.wirtualnebiuro-aliorbank.pl/
    Zastanawiam się czy nie skorzystać bo wiele z tego by mi się przydało, z programu szybkafaktura.pl juz korzystam ale myslę nad resztą

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja ogólnie oceniam chmurę jak najlepiej - tak, jak już zostało napisane - firmy mające w swojej ofercie takie usługi dbają o bezpieczeństwo danych w najwyższym stopniu. Utrata wiarygodności i zaufania klientów to rzecz, której nie kupią sobie na nowo po awarii albo włamaniu. Pisano też o zarządzaniu chmurami przez zagraniczne firmy, a warto się zorientować, że w Polsce też są świadczone cloudowe usługi (osobiście mam do czynienia z Cloud2b), których zaplecze techniczne jest zlokalizowane w krajowych Data Center.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Chmura to pojęcie dosyć szerokie.
    Według mnie wygodne jest korzystanie z programów "wyglądających" tak samo na każdym komputerze, bez konieczności aktualizowania wersji. I dostęp do tych samych danych, niezależnie od miejsca pobytu. Oszczędza czas i nie pochłania uwagi. Warto co najmniej spróbować takiego rozwiązania.

Miro
    Gość

Ja osobiście korzystam z pendrive jak np program pocztowy. Na każdym kompie zawsze aktualny.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pewnie działa - pod warunkiem, ze nie pracuje się w więcej osób ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

fajny pomysł z tym wirtualnym biurem w aliorze ale zastanawiam się czy ktoś stąd miał okazje testować te usługi.. ?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Programy biurowe dostępne z przeglądarki

Czasy internetu mają za zadanie nam pomóc i moim zdaniem to robią.
    Również właściciele firm to doceniają i dzięki takim nowinkom jak "chmura" pracownicy mogą
    wykonywać swoją pracę na odległość. Ja jestem jak najbardziej ZA.

mezo
    Gość

Odp: Programy biurowe dostępne z przeglądarki

Można korzystać z oprogramowania typu Google Docs i innych tego typu usług - ale zwróćcie uwagę na jedną rzecz - dokumenty które trzymane są w takiej chmurze, nie należą do nas. Teoretycznie ktoś inny może mieć do nich wgląd - dlatego poważne firmy nie bawią się w tego typu rzeczy i inwestują we własną "chmurę" obliczeniową nad którą mają pełną ochronę. Jednym z czołowych dostawców tego typu rozwiązań na naszym rynku jest np StreamSoft i program Firmino - więcej na http://www.streamsoft.pl/programy-w-chmurze/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia