Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Szukam inwestora

Mam pewien pomysł na biznes, niestety nie otrzymałem tak dużego kredytu, a otrzymane pieniądze z PUP są niewystarczające. Czy ktoś z was korzystał z pomocy inwestora? Ostatnio przeczytałem w DGP, że na symultana.org mogę znaleźć takiego anioła biznesu, który może zainteresować się danym projektem. co o tym sądzicie o korzystaniu z tego typu serwisów? jak wygląda taka współpraca?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli będziesz ubiegał się o inwestora musisz pamiętać o dobrze napisanym biznes planie i w dobrym przygotowaniu swojego pomysłu aby jak najlepiej go przedstawić w trakcie rozmowy. Nie współpracowałem z inwestorem, ale w takiej sytuacji jakiej jesteś anioł biznesu to dobry pomysł.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Orientuje się ktoś może, czy udziały które będzie chciał w zamian inwestor będą na stałe do czasu zamknięcia spółki?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

ksh

Jak chcesz prowadzić spółkę jak nie masz podstawowych wiadomości o funkcjonowaniu spółek ? Wszystko jest opisane w kodeksie spółek handlowych.Jest dostępny w internecie.
    Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie mogłem znaleźć wzmianki na temat sposobu funkcjonowania inwestora w spółce, dla mnie kodeksy prawne są dosyć skomplikowanie napisane. Więc stąd moje pytanie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mnie się wydaje, że inwestor nie posiada udziałów do zamknięcia spółki, tylko do określonego czasu zawartego w umowie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zgadzam się z jaro, inwestor posiada udziały przez określony czas, dopóki nie zostanie zwrócona określona w umowie kwota. Oczywiście masz możliwość wcześniejszej spłaty gdy twoja firma przynosi wystarczające na to kwoty i tak samo jest w drugą stronę, jeśli nie masz wystarczającego kapitału aby spłacić w danym terminie inwestora, okres ten jest wydłużany.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jest taka strona, wyspa milionerów. Tam się inwestorzy ogłaszają, poszukaj

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bardzo zabawne novell, jednak zależy mi na uzyskaniu konkretnej i poważną odpowiedzi oraz opinii.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie mieszajcie w głowie człowiekowi jak to jest z udziałami.Wszystko jest opisane w kodeksie spółek handlowych i w umowie spółki.Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę z podatkowych konsekwencji.
    Naprawdę radzę poczytać przynajmniej ksh i ustawę o podatku od osób prawnych i fizycznych.
    Pozdrawiam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia