Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
    tomektr
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Ja od lat korzystam z lokalnego internetu radiowego. Szybki, tani (40 zł), zabezpieczony (w poprzednim radiowym z wirusami był kłopot, tutaj już nie) i bezawaryjny. Nie wiem, czy Neo, Netia itp. mogłyby zaoferować mi więcej.

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja używam Neti, przez 2 lata użytkowania działała bezproblemowo, po 2 latach zaczęły się małe problemy ze stabilnością łącza, właściwie to chyba z nietiaspot, teraz działa ogólnie ok :P
    Każdy dostawca ma swoje plusy i minusy, nie ma znaczenia z kogo usług skorzystamy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli masz możliwość to wybierz operatora INEA. Nie wiem tylko czy wszędzie to jest. W Poznaniu tak, dają światłowód i całkiem tani internet. Tak poza tym to tylko netia. Nie polecam internetu mobilnego.

kuropatwa
    Gość

Odp: internet u kogo?

A co myślicie o takim internecie, jaki oferują operatorzy jak np. orange czy t-mobile? Co chwile wydzwaniają z ofertami, że to takie fantastyczne, ale jakoś nie słyszałam wielu dobrych opinii o takim łączu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W moim rodzinnym domu jest internet od T-mobile, zakładany jeszcze za czasów Ery... Cóż, może nie jest to najlepsze rozwiązanie, bo wiesza się co jakis czas, no i łącze radiowe nie sprawdza się jakos wybitnie dobrze w domu, ale działa i jest w miarę niedrogi. Poza tym to chyba jedna z niewielu możliwości posiadania internetu w tamtych okolicach w ogóle... U siebie zaś korzystam z usług UPC - są całkiem w porządku, przysyłaja eleganckie e-faktury, na wizytę technika też nie trzeba długo czekać... Więc polecam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A jak kupujecie net, to sam czy w pakiecie z telewizją czy telefonem? Ja własnie zmieniam operatora i zastanawiam się nad ofertą UPC (za 75 zł 3 usługi w promocji czyli własnie net, tv i tel).

Polecam UPC!

Siła Reputacji
    0

Công ty cổ phần đầu tư thương mại và phát triển DVN
    Chuyên cung cấp các thiết bị đóng cắt tự động, thi công lắp đặt nhà công nghiệp, cung cấp máy phát điện tự động đảo chiều khi mất điện, bán buôn bán lẻ máy rửa bát.
    Hãy đến với dvn.vn để được hưởng các chính sách về giá và hậu mãi tốt nhất.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam Netię, zwłaszcza z z routerem. Po pierwsze internet działa ok, a po drugie do routera można podłączyć dysk zewnętrzny i tworzy Ci dysk sieciowy bardzo przydatna sprawa

Blueone
    Gość

Z tego co słyszałam, to TK Telekom (http://tktelekom.pl) ma Internet na światłowodach. Łącze jest mniej awaryjne i co ważniejsze - przepustowość większa. Po za tym odradzałabym Internet mobilny głównie ze względu na ograniczenia z transmisją danych. To raczej rozwiązanie dla osób, u których ze względu na słaby zasię nie można podłączyć stałego łącza.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia