Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

internet u kogo?

Sąsiad ma łącze neostrady i teraz ja mam dylemat. nie wiem czy wybrać Neostradę czy działającą na tych kablach Netie albo Orange Freedom. Którą opcje wybrać? Myślę o jakimś 6mb bądź 10mb, bo więcej chyba nie jest potrzebne jak na moje skromne potrzeby. Jak oceniacie łączę Orange Freedom, czy są przerwy?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

U mnie Neostrada działa bez problemów. Na łączach TPSA lepiej jest zamawiać Neo, bo przy jakiejkolwiek awarii czy problemach technicznych w Netii tracimy sporo czasu zanim owa Netia wydębi od TPSA naprawę czy inne tego typu...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zgodzę się z Grzechem. Ale zorientuj się czy nie masz możliwości podpięcia UPC lub jakiejś innej opcji z kablówki, ceny mają o wiele niższe, a jakość bdb.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tak. Ja mieszkam w domku, więc kablówki nie ma, ale jak się mieszka w bloku, to najbardziej się opłaca internet z telewizyjnej kablówki. Z tym, że ja posiadania u nich i telefonu bym nie polecał, bo w razie awarii netu nie mamy i telefonu... Dzwonienie z komórki z reklamacją jest naprawdę uciążliwe.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No właśnie, a może mobilny internet? Co sądzicie o Orange free? Częste
    są promocje typu nieograniczonego Internetu, a do tego CDMA... Waham się...

Re: internet u kogo?

Cytat Napisał Grzech Zobacz post
    U mnie Neostrada działa bez problemów. Na łączach TPSA lepiej jest zamawiać Neo, bo przy jakiejkolwiek awarii czy problemach technicznych w Netii tracimy sporo czasu zanim owa Netia wydębi od TPSA naprawę czy inne tego typu...
    Ja akurat mam bardzo dobre doświadczenia z Netią na łączach TPSA. Przez 3 lata 1 (jeden!) raz zdarzyło mi się, że router od Netii (Pirelli DRG A125G - trochę badziewny ale bezproblemowy) nie łączył się z siecią i nie pomógł nawet reset. Zadzwoniłem do BOKu Netii i w przeciągu kilku godzin problem był rozwiązany (łącznie z zawiadomieniem przez SMSa). Jeśli masz do wyboru "drut" i bezprzewodowy to radzę wybrać drut (prędkość). No chyba, że zależy Ci na mobilności. Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja miałem przez 8 lat neostradę, generalnie działało w miarę dobrze. W centrum Warszawy zdarzały się zaniki sygnału, czasami przerywało połączenie, ale to rzadkie przypadki. Teraz mam w netii i śmiga ostro! Jestem zadowolony i generalnie nie mogę nic złego powiedzieć na obydwu dostawców.

simian raticus
    Gość

Z ADSL to multimo świetnie chodzi i IP nierozłącza co 24 h! Dobre dla graczy online i tych, którym komp piłuje non-stop!

simian raticus
    Gość

Na ADSL masz jeszcze Dialog jakby co.

Ja mam internet w Netii od kilku lat. O wiele lepszy support niż w TP. Raz na kilka lat gdzieś światłowód został przerwany który w parę godzin naprawili, a tak zero przestojów. Polecam!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia