Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: jaki laptop?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

ja też mam Asus'a i też nie narzekam -b.fajny !
    a co do linku , to tutaj:http://www.komputronik.pl/search/run...tring=YXN1cw==

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Miałem Acera i był ok choć podobno to awaryjne lapki.
    Teraz mam HP i już po miesiącu siadł wentylator, na szczęście mają dobry serwis.

Polecam brać lakpa z prockiem AMD zamiast Intela, duża oszczędność w kieszeni.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

AMD? Nie ta wydajność, weź poprawkę na to że intele mają większą moc przerobową. No chyba żę chodzi o sprzęt z najwyższej półki to wtedy być może topowe modele AMD pokażą klasę dzięki licznym fizycznym rdzeniom.

Początkujący
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    0

Red face

Również polecam Asus lub Acer. Raczej mało problemów się z nimi spotyka. HP miałem już dawno temu (Grzał się mocno) i padła płyta główna, ale to dopiero po około 2 latach użytkowania. Zawsze laptopy kupuje w U.S.A bo się opłaca. Gwarancja obejmuje również PL także a laptopów szukam na amazon. Podaj konkretnie do czego Ci ten komputer będzie potrzebny to coś poszukamy...
    Ostatnio edytowane przez d2b ; 26-08-12 o 22:13

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: jaki laptop?

ten asus: http://www.nokaut.pl/pozostale-akces...ctDetailedInfo jest całkiem dobry w tej cenie. jeśli chodzi o wybór Asus versus Acer to ja stawiam raczej na Asusa

Siła Reputacji
    0

Dell i IBM to najwyższa półka, Acer to to najniższa. Niebawem będzie można poczytać na moim blogu dlaczego aczkolwiek każdy kto jest odrobinę w temacie powie Ci to samo. Polecam Ci Dell, np: E6500.

mezo
    Gość

Ja również uważam,że Dell ma bardzo dobry sprzęt. Sam posiadam ten laptop: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/8777464 - wprawdzie w innym kolorze bo w czerwieni ale to bardzo dobry i praktyczny sprzęt tak więc polecam.
    Ma również wytrzymała obudowę. Mi raz spadł, szczerze to myślałem, że nic z niego nie będzie, niemniej wytrzymał uderzenie i działa tak samo dobrze jak wcześniej

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia